Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları’nda Kapıda Vize Kolaylığı

15 Ağustos, 2017 | 16:10

Kapıda alacağınız vize ile kolayca ulaşabildiğiniz Yunan Adaları büyük ilgi görmeye devam ediyor.

yunanadaları.org ‘ un haberine göre kumsalları, doğal güzellikleri ve nefis Akdeniz mutfağı ile Yunan Adaları bu yıl da Türk turistlerin en çok ziyaret ettiği destinasyonlardan.

Vizem yok diye üzülmeyin, kapıda vize uygulaması bu yıl da devam ediyor…

Türk turistlerin yoğun ilgisi üzerine Yunan hükümeti de vize işlemlerini kolaylaştırmak için kapıda vize uygulamasını yürürlüğe koydu.

Kapıda vize uygulaması esaslarına göre Türkiye sınırlarına yakın olan ve Türkiye sahillerinden feribotla kolaylıkla ulaşılabilen Meis, Kos, Sakız, Samos, Sisam, Rodos ve Midilli adalarına kapıda vize uygulaması gerçekleştiriliyor.

Kapı vizesi nasıl alınıyor?

Nisan ve Ekim ayları arasında yapılan bu uygulama ile yüksek sezonda Türkiye’den gelen ziyaretçilere kolaylık sağlanması amaçlanıyor.

Kapı vizesi için feribot gidiş dönüş biletinin yanında iki adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, 6 ay geçerli pasaport, vize başvuru formu, otel rezervasyonu ve vize bedelinin ilgili acenteye verilmesi gerekiyor. Yeşil Pasaport sahipleri bilindiği gibi sadece pasaportları ile adalara kolayca ulaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
kapıda vize, Yunan Adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları