Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları’na artık deniz uçağıyla daha kolay!

26 Haziran, 2018 | 17:05

Yunan Adaları'na artık deniz uçağıyla daha kolay!

Yunan Adaları’na deniz uçağıyla daha kolay ulaşılacak. Yunanistan hükümeti deniz uçağı taşımacılığı lisanslarını kolaylaştırma kararı aldı. Dünyada oldukça yaygınlaşan deniz uçağı taşımacılığının, turistler açısından Yunan Adaları’nı daha kolay ulaşır hale getirmesi bekleniyor.

Yunanistan hükümeti deniz uçağı taşımacılığı lisanslarını kolaylaştırma kararı aldı. Dünyada oldukça yaygınlaşan deniz uçağı taşımacılığının, turistler açısından Yunan Adaları‘nı daha kolay ulaşır hale getirmesi bekleniyor.

Yunan Adaları’na artık deniz uçağıyla daha kolay!

Yunanistan’da hükümetin deniz uçağı işletmeciliği lisansı için hazırladığı yasa, Bakanlar Kurulu tarafından imzalandıktan sonra Yunanistan Parlamentosu’nun önüne götürülecek. 2016 senesinden bu yana çalışılan yasanın onaylanması halinde ilk uçuşların 2019 yılında başlayacağı tahmin ediliyor.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Yunan Adaları Turları sizi bekliyor.

Yunanistan hükümet cephesinde deniz uçakları için çıkacak izin, Yunan şirketi Hellenic Seaplanes tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yasanın onaylanması ile uçuş hazırlıklarına başlayacaklarını bildiren Hellenic Seaplanes şirketi, yasayı Yunanistan turizmi açısından önemli bir gelişme olarak nitelendirmekte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Deniz uçağı, Hellenic Seaplanes, Yunan Adaları, Yunanistan, Yunanistan hükümeti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları