Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adalarında vize kolaylığına devam kararı alındı

30 Mayıs, 2016 | 12:41

Yunan Adaları Özellikle yakınlığı nedeniyle tercih edilen Yunan Adalarında, Türk turistler için uygulanan vize kolaylığına devam kararı alındı.

Yunanistan Dışileri Bakanlığı, Türk turistlerin Yunan Adalarına girişlerinde uygulanan “kapıda vize programı” olarak da bilinen kolaylaştırılmış vize uygulamasına bu yıl da devam etme kararı aldı.

Kapıda vize programı kapsamında Türk seyahat severler, Yunanistan’ın Midilli, Sakız, Sisam, Kos, Rodos, Simi ve Meis adalarını tercih ettiklerinde limandan vize alabilecekler.

Geçen yıl uygulanan kapıda vize uygulamasıyla Türk vatandaşlarına, Yunan Adalarına yapılan girişlerinde gümrük kapısında vize alma imkanı sunuluyordu. 2015 yılında bu yolla 350 bine yakın Türk turistin kapıdan vize alarak adalara giriş yaptığı tahmin ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
kapıda vize, Yunan Adaları, Yunan Adaları kapıda vize, Yunan Adaları vize, Yunanistan, Yunanistan Vizesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları