Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları’na vize alımı kolaylığı başlıyor

30 Nisan, 2013 | 10:11

Kapıda Vize ile Yunanistan Adaları uygulaması Nisan 2013 – 31 EKİM 2013 tarihleri arasında başlayacaktır.

Kapıda vize uygulaması sadece Rodos-Kos-Samos-Sakız ve Midilli adalarını kapsamaktadır.

Vize süreleri günü birlik olabileceği gibi maksimum 15 gün tek girişli olacaktır.Uygulama şimdilik sadece T.C vatandaşları ile Rusya, Ukrayna ve Belarus vatandaşlarını kapsayacaktır.

Uygulama için yapılması gereken: Planlanan seyahat süresinden 5 (Beş) iş günü önce belirtilen evrakların gönderilmesi yeterli olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları eğer pasaportlarında Kuzey Kıbrıs Girişi Damgası mevcut ise Yunanistan Hükümetinin uyguladığı politik sebeplerden dolayı Adalara giriş yapamayacaklardır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kos, Midilli, Rodos, Sakız, Samos, Yunan Adaları, Yunan Adaları vize, Yunan Adaları Vizesiz, Yunan Adaları vizesiz geçiş, Yunan Adaları'na vize alımı, Yunanistan Adaları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları