Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları tutkunu ünlüler!

16 Nisan, 2012 | 18:43

Yunan Adaları uzun yıllardır en gözde tatil merkezlerinden biri.

Denizi, doğası,eğlencesi, barları, sokakları ile her yıl turist akınına uğrayan Yunan Adaları ünlülerin de ilk durağını oluşturuyor.

Sosyete ve sanat camiası Yunan Adaları’nda

Ünlüler; Kos,Rodos,Santorini,Midilli’nin yanı sıra genellikle çılgın eğlenceleriyle meşhur  Mykonos’u tercih ediyorlar.

Sınırsız eğlence ve aktiviteleriyle  adını duyuran Mykonos’u tercih eden dünyaca ünlü isimlerin başında kuşkusuz Paris Hilton geliyor. Eğlenceye düşkünlüğü ile bilinen Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, Mykonos’u her yıl ziyaret eden ünlülerin başında yer alıyor.

Diğer Mykonos tutkunu ünlüler ise şöyle: Valentino, Jean Paul Gaultier, Elizabeth Hurley, Mel Gibson, Sharon Stone, Ali Karacan, Ceyla Aysal, Eda Taşpınar, Helin Avşar, Volkan Demirel, Selçuk Şahin, Teoman, Demet Akalın.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Karacan, Ceyla Aysal, Demet Akalın, Dolce& Gabbana, Eda Taşpınar, Elizabeth Hurley, Helin Avşar, Jean Paul Gaultier, Kos, Mel Gibson, Midilli, Mykonos, Mykonos Adası, Mykonos Turu, Rodos, Santorini, Selçuk Şahin, Sharon Stone, Simi, Teoman, Valentino, Volkan Demirel, Yunan Adaları, Yunan Adaları tatili, Yunan Adaları tur, Yunan Adaları Turu, Yunan Adaları tutkunu ünlüler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları