Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları Turları Çeşme’den Başladı

30 Mayıs, 2017 | 07:18
Yunan Adaları Turları

Yunan Adaları Turları

Yaz Aylarının Gelmesiyle Birlikte Yunan Adaları Turları Celestyal Cruises İle Çeşme’de Başladı

Yunan Adaları turları Türkiye’nin Ege bölgesinde Bodrum, Ayvalık, Dikili ve Çeşme’den başladı. Yunan adalarına talep bu sene, 2016 yılından daha fazla artış bekleniyor. Arkas Turizmin Uluslararası Gemisi olan Celestyal Cruises ile İzmir’in Çeşme ilçesinden yunan adaları turlarına başladı. Aynı zamanda sadece bir adaya gitmek isteyen Türkler için veya Türk tarafına geçmek isteyen Yunanlılar için ege’nin bir çok ilçesinden bot turlarıda başladı.

Yunan Adalarına Talep Daha Çok Balayı Üzerine

 

Yunan Adaları

Yunan Adaları

 

Yunan adalarında başlayan “kapıda vize” alma uygulamasıyla  yunan adalarına ilgi son yıllarda talebin artmasına neden olmuştu. Ayrıca, Türkiye’den Yunan adalarına talebin artmasıyla, tatil tercihlerinde de  daha çok ilgi Yunan Adalarına yönelmiş ve bunun ilk sırasında da yeni evli çiftlerin balayı tatilleri tercihleri gelmekteydi ve yoğun ilgi gösterilen yunan adaları yaz aylarında evlenen çiftler için avantajlı ve ekonomik fiyatlar ile balayı tatili yapabilmek için uygun bir destinasyton oldu.


Bu sene Kos, Midilli, Girit ve Rodos adalarının yanında Zakynthos, Korfu, Mykonos, Thassos ve Kefalonya adalarına da ilgi talepler artmış durumdadır. Yunanistan’a geçen sene 1 milyon’un üzerinde Türk turist ziyaret etmişti. Bu sene ise 2 milyon’un üzerine çıkması beklenmektedir. Yunan adaları bu sene de hem ekonomik, hemde eğlenceli bir tatil için en uygun tatil destinasyonları arasında yer almaya devam edeceği göze çarpıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Girit, kapıda vize, Kefalonya, Korfu, Kos, Midilli, Mykonos, Rodos, Thassos, Yunan Adaları, Yunan Adaları Turları, Zakynthos,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları