Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları Türk Tatilcileri Cezbetti

10 Temmuz, 2017 | 10:46
Yunan Adaları Turları

Yunan Adaları Türk Tatilcileri Cezbetti

Yakınlığı, vize kolaylığı ve fiyatların makul oluşuyla Yunan Adaları, Türk tatilcileri cezbediyor.

Yunan Adaları turkuaz denizi, beyaz evleri, romantik gün batımları, dünyaca meşhur mutfağı ve renkli gece hayatıyla, seyahat tutkunlarına alternatif bir tatil sunuyor. Yunan Adaları, vize kolaylığı, yakınlığı ve makul fiyatları ile de cezbediyor.

Yunan Adaları Vize Kolaylığıyla Ön Plana Çıkıyor

Türkiye’ye yakınlığı Yunan adaları, Türk tatilcilerin tercihleri arasında yer alıyor. Yunanistan, 2012’den itibaren gerçekleştirmeye başladığı kapıda vize uygulamasıyla Türk vatandaşlarına seyahat kolaylığı sağlıyor.

Yunan Adaları turkuaz mavisi denizi, cenneti andıran plajları, beyaz badanalı evleri, tarihi dar sokakları, eğlenceli gece hayatı ve dünyaca kabul görmüş Yunan mutfağı ile ön plana çıkıyor.

Makul Fiyatlarla Yunan Adaları Turları

Mykonos, Santorini, Rodos, Kos ve Girit Adası Turları en çok tercih edilen tatiller arasında. Sayıları bine yaklaşan adalardan günümüzde yalnızca 227 tanesinde yaşanıyor. Yunan Adaları ‘nda konaklama ve yemek fiyatları makul oluşunun yanında Türk kültüründen esintilere de rastlandığı için yabancılık çekilmiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Girit, Mykonos, Yunan Adaları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları