Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları ‘na turist akını

21 Temmuz, 2011 | 18:17

Yunan Adaları bu yaz uygun fiyatları ile oldukça ilgi çekiyor.

Krizde olan Yunanistan turist sayısını arttırmak için fiyatlarını daha da aşağıya çekerek % 40 ‘lara varan indirimlerle turistlere cazip bir tatil vaad ediyor.

Özellikle Yunan Adaları‘na giden turist sayısını 3 katına çıkarmak isteyen Yunanistan; yiyecek, içecek, hediyelik eşya, konaklama, araç kiralama gibi birçok alanda indirime gitti. Türkiye ‘den feribotlar ile yapılan kısa yolculuklarla ulaşılabilen Kos, Rodos, Midilli, Simi gibi adalar ve uçakla kolaylıkla ulaşımın sağlandığı Santorini, Mykonos, Girit gibi birçok Yunan Adası turistler için oldukça ilgi çekici hale getirildi.

Birçok turizm merkezine oranla uygun olan fiyatlarını daha da uygun hale getiren Yunanistan hükümeti, turistler için oldukça cazip fırsatlar yarattı.

Türk turistler Yunan Adaları ‘nda

Yeşil pasaporta vize gerekmeyen Yunan Adaları ‘na Türkiye ‘den yoğun bir ilgi yaşanıyor. Yakın oluşu, uygun fiyatları, denizi, doğası, eğlencesi ile turistlerin bir numaralı destinasyonu haline gelen Yunan Adaları ‘na Türkiye ‘den gidenlerin sayısı geçen yıla oranla % 30 ‘luk bir artış gösterdi.

Günü birlik, konaklamalı yada gemi turları ile Yunanistan Adalarını görmek isteyen Türk turistler rezervasyonlarını yaptırmaya devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Girit, Kos, Midilli, Mykonos, Rodos, Santorini, Simi, Türk Turistler, Yunan Adaları, Yunan Adaları fiyatları, Yunan Adaları Gemi turu, Yunan Adaları Turist, Yunan Adaları turist sayısı, Yunan adaları turizm, Yunan Adaları ulaşım, YunanAdaları günü birlik, Yunanistan Adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları