Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları sezonu açıyor

10 Mart, 2014 | 18:37

  Syros-Adasi-Yunanistan

Santorini-Yunanistan

Yunanistan misafirlerini bekliyor

Ülkemizde son zamanlarda yağışlı ve soğuk giden havanın aksine Yunanistan güneşi selamlıyor.

Mart ayıyla birlikte yavaş yavaş ısınmaya başlayan havayla beraber, turistik tesislerde yaz sezonu için hazırlıklarını tamamlıyor.

Müthiş doğası, konukseverliği, yemekleri ve uygun fiyatları ile Yunanistan bu sene yine büyük ilgi göreceğe benziyor. Şimdiden rezervasyonların dolduğu Yunan tesisleri, özellikle balayı çiftleri tarafından tercih edilmekte.

Türk vatandaşları içinse Kuzey Yunanistan bölgesi cazip fırsatlar sunmakta.

Selanik-Yunanistan

Şahsi arabalar ya da otobüs ile rahatça erişim sağlanabilen Alexandroupolis, Kavala ve Selanik yaz – kış Türk misafirleri ağırlamakta.

Diğer Avrupa ülkelerine göre daha uygun fiyatlar sunan Yunanistan, tavernaları, restoranları, gece hayatı, cafeleri ve bir çok cazip özelliği ile tatilcilerin gözdesi. Neredeyse her kesiminde tatilcilere hitap eden yerler bulabileceğiniz Yunanistan, gezgin sitelerinde de görülmesi gereken yerler listelerinde baş sıralarda yer almakta.

Her sene turist kapasitesini arttıran Yunanistan’ın bu seneki performansı merakla beklenmekte. Şimdiden doluluk veren oteller ise, bu sene turist sayısının artacağına inandıklarını belirten gezginleri yanıltmamakta.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alexandroupolis, Alexandroupolis Yunanistan, Kavala, Kavala Yunanistan, Kuzey Yunanistan, Selanik, Selanik Yunanistan, Yunan Adaları, Yunan Adaları gece hayatı, Yunan Adaları Tatil, Yunan Adaları tatili, Yunanistan, Yunanistan Selanik, Yunanistan tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları