Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan adaları için rezervasyonlar başladı

05 Nisan, 2010 | 23:04

Yaz döneminin gelmesiyle Yunan adaları rezervasyonları hız kazandı.

Yunan Adalarından en çok tercih edilenlerin başında ise eğlencesi ile meşhur Mykonos, romantik ada Santorini, Bodrum’dan yarım saatte ulaşılabilen Kos, şirin mi şirin ada Simi geliyor.

Seyahat acentalarından alınan bilgiye göre bu adalardan en çok revaçta olan Mykonos Adası.

Dünyadaki en marjinal ada diyebiliriz Mykonos için. Mykonos adası partiler, eğlenceler, gece klupleriyle çılgın bir gece hayatına sahip. Gündüz plajlarda partilere katılıp; gece ise diskolarda sabaha kadar çılgın, serbest, özgür eğlencelere dahil olabilirsiniz.

Özgürlükler adası olarak bilinen Mykonos’ta özellikle temmuz ve Ağustos ayları en renkli zamanları diyebiliriz.Adadaki en popüler plaj Super Paradise. Harika kumsalları var ve eğlencesiyle ün salmış olan Cavo Paradiso Bar’da bu plajda bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Marjinal Ada Mykonos, Mykonos Adası, Mykonos Adası Tatil, Yunan Adaları, Yunan Adaları Balayı, Yunan Adaları Mykonos, Yunan Adaları Rezervasyon, Yunan Adaları tur, Yunan Adaları Turları, Yunan adalarında balayı, Yunanistan Adalar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları