Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici

03 Nisan, 2017 | 11:19

Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici

Yunan Adaları için uzatılan kapıda vize uygulaması, iki ülke turizmi için de umut verici bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Daha önce kaldırıldığı açıklanan Yunan Adaları ‘na girişte uygulanan kapıda vize uygulaması, 1 Nisan itibariyle yeniden başladı. Bu gelişme Ege’nin iki yakasında da olumlu karşılandı.

Egeli turizmciler kapıda vize uygulamasının uzatılma kararının her iki taraf içinde olumlu bir gelişme olduğu görüşünde. Bodrum Otelciler ve Turistik İşletmeciler Derneği (BODER) Başkanı Halil Özyurt, konuya ilişkin açıklamasında Yunanistan’ın aksi bir durumda bizden daha fazla zarara uğrayacağını iddia etti.

Halil Özyurt, “Kapıda vize uygulaması ile Yunan adalarına gezi için gitmek isteyenler Bodrum ve Marmaris’i de programlarına alarak hareket ediyorlar. Öncelikle Yunan adaları ‘ndaki turizmi hareketlendirecek olan bu uygulama iç turizmimize de canlılık getirecek” ifadelerini kullandı.

Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması

2012 yılında uygulamaya konulan ve 4 yıldır devam eden Yunan Adaları kapıda vize uygulaması ‘na Avrupa Birliği Komisyonunca bu yıl izin verilmeyeceği duyurulmuştu. Ancak Yunanistan Turizm Bakanlığı’nın komisyona yaptığı baskılar sonuç vermiş ve kapıda vize uygulaması 1 Nisan 2017 itibariyle yeniden başlamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
kapıda vize, Yunan Adaları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Banu
24 Nisan, 2017

Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Nisan 24th, 2017 at 08:54 Banu mention something about this post....
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları