Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları’na gidişe zam yok!

02 Mayıs, 2015 | 06:30

yunan-adalari-vize Yunan Adaları için alınan kapı vizesi ücretlerinde iddia edildiği gibi bir artışın olmadığı bildirildi.

Yunanistan’ın İzmir Başkonsolosluğu yetkilileri, Yunan adalarında uygulanan “Kapı Vizesi” için alınan ücretlerin 35 avro olarak devam ettiğini bildirdi.

Yetkililer, Türkiye’ye yakın Yunan adalarında gümrük girişinde uygulanan ve “Kapı Vizesi” olarak adlandırılan vize ücretlerine yüzde 100 zam yapıldığı iddiasının gerçek olmadığını belirtti.

Yunan adalarını ziyaret edecek Türk vatandaşlarının 35 avro ödeyerek vize alabileceğini kaydeden yetkililer, Yunanistan’ın Türkiye sahillerine direkt feribot bağlantısı olan Rodos, İstanköy (Kos), Sisam (Samos), Sakız (Chios) ve Midilli adalarında 4 yıldır uygulanan “Kapı Vizesi” ücretinin 35 avro olarak sınırlı tutulduğunu ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yunan Adaları, Yunan Adaları Turu, Yunan Adaları vize, Yunan Adaları vize ücreti, Yunan Adaları vize zam, Yunanistan, Yunanistan Adalar, Yunanistan Haberleri, Yunanistan kapı vizesi, Yunanistan Turu, Yunanistan Vize, Yunanistan vize ücreti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları