Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları’nın en büyük gece kulubü açıldı

08 Temmuz, 2014 | 12:20

Yunanistan’ın ünlü eğlenceleri, Türkiye’nin hemen yanı başındaki Yunan Adalarına da kaydı. Sezon boyunca 7/24 konuklarını ağırlayacak Club OXY, görkemli bir açılış partisiyle sezona merhaba dedi.

Mikonos’tan sonra Lesbos Adasını Yunan adalarının ikinci eğlence merkezi haline getirmesi beklenen OXY’nin 2 bin 500 kişinin ağırlandığı açılış partisinde Yunanistan’ın en ünlü DJ’i Valeron’nun müzikleri ve profesyonel dansçılar tüm konuklara sabahın ilk ışıklarına kadar unutulmaz bir gece yaşattı.

Bin metrekarelik kayalık alan üzerinde deniz manzarası eşliğinde yükselen kulüp, bir benzeri daha olmayan gemi şeklindeki mimari tasarımı, 2 bin 500 kişi kapasitesi ve Yunan Adalarının en büyük gece kulübü olmasıyla öne çıkıyor. Corendon Turizm Grubu’nun Midilli (Lesbos)’deki partnerlarının ortaklığı ile faaliyete geçen mekân, Türkiye, Hollanda ve Yunanistan’dan gelen turistlere hitap edecek.

Yunanistan’da Lesbos, Türkiye’de Midilli olarak anılan, son yılların trendi hızla yükselen gözde tatil mekânı, şimdi de eğlencenin merkezi olmaya başladı. Ünlü Yunan eğlencelerinin yanı sıra Türk kültüründen de izlerle zenginleştirilen OXY, yoğun olarak Hollanda, Yunanistan ve Türkiye’den ziyaretçilerini ağırlayacak.

24 Saat Açık OXY’de Sabah Kahvaltı, Sabaha Kadar da Dans…

Yaklaşık 12 yıl önce kapanan ve bir önceki ismi ‘Gataluzi’ olan gece kulübü, yeni ismi ‘OXY’ ile günün 24 saati konuklarına hizmet sunacak. Dört biryanı deniz manzaralı ve aslına uygun bir gemi şeklinde tasarlanan mekan, Molyvos ve Petra kasabalarının tam ortasında yer alıyor. Bin metrekarelik alan üzerine kurulu, 2 bin 500 kişi kapasiteli OXY, Yunanistan’ın en büyük kulüplerinden biri olma özelliğini taşıyor.

2013 yılında 45 bin Türk turisti ağırlayan Lesbos, OXY ile birlikte bu sayıyı hemen hemen iki katına çıkartmayı hedefliyor. Hollanda ve Belçikalıların yanı sıra Türklerin de yoğun ilgi gösterdiği kulüp hakkında Oxy Kulüp Kurucu Ortağı Atacan Uslu şu açıklamaları yapıyor;

“500 bin Euro’luk yatırımla 12 yıl işletmek üzere OXY gece kulübümüzü açtık. Mottomuz gelen yolcularımızı eğlendirebilmek ve mutlu etmek. Tarzımız gündüz beach club gece night club olarak hizmet vermek. Hedef kitlemizde Hollanda ve Belçika’dan gelen yolcularımızla Yunanistan ve Türkiye’den gelecek misafirlerimiz var. Yaklaşık 40 personelimizle, haftanın 7 günü 24 saat açığız. Dünyanın hiçbir yerinde bizim yaptığımız mimaride bir gece kulübü bulunmuyor. Kayalık üzerine kurulu kulübümüz, muhteşem bir manzaraya sahip.”

Mutfakta da Müzikte de İddialılar

Yüzme havuzu, önü kapanmayan muhteşem Ege manzarası, kırmızı-beyaz dekorasyonu, üstü açık oluşu OXY’nin dikkat çeken yanlarından. Sabah kahvaltınızı yapıp, ardından güneşlenip yüzebilir, akşamüstü kokteyllerinizi yudumladıktan sonra akşam yemeğe geçebilir, ardından sabaha kadar eğlenerek 24 saat keyifli vakit geçirebilirsiniz.

OXY’nin mutfağı da Türk, Yunan ve Hollanda tatlarının birleşiminden oluştuğu için son derece zengin. Haftanın yedi günü açık olan mekânda gündüz lounge, gece house müzik çalacak. Türkiye’nin, Hollanda’nın ve Yunanistan’ın en ünlü DJ’leri yaz akşamları Midilli’yi hareketlendirmeye hazırlanırken, Oxy’nin konuklarını çarşamba akşamları da canlı Yunan ezgileriyle sabaha kadar eğlence bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lesbos Adası, Mikonos, Mikonos gece hayatı, Mikonos gece kulubü, OXY, OXY gece kulübü, OXY yunanistan, Yunan Adaları, Yunan Adaları gece hayatı, Yunan Adaları gece kulübü, Yunanistan, Yunanistan gece hayatı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları