Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları’nda aşk başkadır

18 Ağustos, 2014 | 10:54

Geçtiğimiz ekim ayında iş adamı Levent Veziroğlu ile evlenen Nur Fettahoğlu, Yunan adalarında aşk tatili yapıyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran Sultan’ı Nur Fettahoğlu ve işadamı eşi Levent Veziroğlu, tatil için komşuyu terci etti.

Gözden uzak aşklarını yaşamak için Bodrum’dan Yunan adalarına geçen Nur Fettahoğlu, Yunanistan’da reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisi nedeniyle orada da tanındığını unutmuş olacak ki eşiyle rahat rahat öpüştü.

Ertelemiş balayı turuna çıkan çift, Yunanlı paparazzilere yakalanmaktan kurtulamadı. İkilini fotoğrafları birçok Yunan magazin sitesinde tıklanma rekorları kırdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Levent Veziroğlu, Nur Fettahoğlu, Nur Fettahoğlu eşi, Nur Fettahoğlu evlendi, Nur Fettahoğlu Levent Veziroğlu, Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl, Nur Fettahoğlu yunan adaları, Nur Fettahoğlu yunanistan, Yunan Adaları, Yunan Adaları Tatil,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları