Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları aşığı!

05 Ağustos, 2014 | 15:39

Yunan Adaları turuna çıkan Eda Taşpınar, önce Mikonos sonra da Sakız adasında görüntülendi.

CumCuma’nın haberine göre, 2 yıllık yalnızlığına geçen Şubat ayında son veren Taşpınar, avukat Can Verdi ile aşk yaşamaya başlamıştı. Eda Taşpınar, 5 aylık bir birliktelikten sonra Can Verdi’den ayrıldığını belirtti ve moral bulmak için tekneyle Yunan adalarına gitti.

İlk olarak gece hayatının vazgeçilmezi Mikonos’ta stres atan ikoncan, sonra Sakız’a geçti. Eda Taşpınar’ın Yunan adaları turu basına “Eda adaları da fethetti” şeklinde yansıdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Can Verdi, Can Verdi Eda Taşpınar, Eda Taşpınar, Eda Taşpınar instagram, Eda Taşpınar Mikonos, Eda Taşpınar moda, Eda Taşpınar Resimleri, Eda Taşpınar seksi, ikoncan, ikoncan Eda Taşpınar, Mikonos, Mikonos adası, Sakız Adası, Yunan Adaları, Yunan Adaları Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları