Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yunan Adaları aşığı!

05 Ağustos, 2014 | 15:39

Yunan Adaları turuna çıkan Eda Taşpınar, önce Mikonos sonra da Sakız adasında görüntülendi.

CumCuma’nın haberine göre, 2 yıllık yalnızlığına geçen Şubat ayında son veren Taşpınar, avukat Can Verdi ile aşk yaşamaya başlamıştı. Eda Taşpınar, 5 aylık bir birliktelikten sonra Can Verdi’den ayrıldığını belirtti ve moral bulmak için tekneyle Yunan adalarına gitti.

İlk olarak gece hayatının vazgeçilmezi Mikonos’ta stres atan ikoncan, sonra Sakız’a geçti. Eda Taşpınar’ın Yunan adaları turu basına “Eda adaları da fethetti” şeklinde yansıdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Can Verdi, Can Verdi Eda Taşpınar, Eda Taşpınar, Eda Taşpınar instagram, Eda Taşpınar Mikonos, Eda Taşpınar moda, Eda Taşpınar Resimleri, Eda Taşpınar seksi, ikoncan, ikoncan Eda Taşpınar, Mikonos, Mikonos adası, Sakız Adası, Yunan Adaları, Yunan Adaları Turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları