Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

71 yaşındaki Yüksel Karakuş otel odasında ölü bulundu

20 Aralık, 2010 | 16:00

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Yüksel Karakuş isimli 71 yaşındaki vatandaş, kaldığı otel odasında ölü bulundu.

Yaklaşık 3 ay önce Ereğli’ye gelen ve otelde kalan 71 yaşındaki Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarından emekli Yüksel Karakuş, kaldığı otel odasında ölü bulundu. 1987 yılında eşini kaybeden ve Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası’ndan emekli olduktan sonra Hendek’e yerleşen Yüksel Karakuş, 3 ay önce Ereğli’deki arkadaşlarını ziyaret etmek amacı ile ilçeye geldi. Otele yerleşen Karakuş, otel görevlisi A.M. tarafından kaldığı odada ölü bulundu.

Polis olayın bildirilmesi üzerine söz konusu otele geldi. Savcı tarafından yapılan inceleme sonrasında Yüksel Karakuş’un cansız bedeni Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yüksel Karakuş’un kesin ölüm sebebinin, Ankara’da yapılacak otopsi sonrasında belli olacağı belirtildi. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ereğli Devlet Hastanesi, Hendek Sakarya, Otel Odası Ölü, Yüksel Karakuş, Yüksel Karakuş Öldü, Yüksel Karakuş Otel Odası,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları