Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

71 yaşındaki Yüksel Karakuş otel odasında ölü bulundu

20 Aralık, 2010 | 16:00

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Yüksel Karakuş isimli 71 yaşındaki vatandaş, kaldığı otel odasında ölü bulundu.

Yaklaşık 3 ay önce Ereğli’ye gelen ve otelde kalan 71 yaşındaki Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarından emekli Yüksel Karakuş, kaldığı otel odasında ölü bulundu. 1987 yılında eşini kaybeden ve Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası’ndan emekli olduktan sonra Hendek’e yerleşen Yüksel Karakuş, 3 ay önce Ereğli’deki arkadaşlarını ziyaret etmek amacı ile ilçeye geldi. Otele yerleşen Karakuş, otel görevlisi A.M. tarafından kaldığı odada ölü bulundu.

Polis olayın bildirilmesi üzerine söz konusu otele geldi. Savcı tarafından yapılan inceleme sonrasında Yüksel Karakuş’un cansız bedeni Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yüksel Karakuş’un kesin ölüm sebebinin, Ankara’da yapılacak otopsi sonrasında belli olacağı belirtildi. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ereğli Devlet Hastanesi, Hendek Sakarya, Otel Odası Ölü, Yüksel Karakuş, Yüksel Karakuş Öldü, Yüksel Karakuş Otel Odası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları