Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yoko Ono Meksika’da sergi açtı

03 Şubat, 2016 | 10:12

Yoko Ono The Beatles grubunun efsane ismi John Lennon’ın eşi Yoko Ono, ‘Umut Diyarı’ ismini verdiği sergisiyle Meksika’da sanatseverlerle buluşuyor.

1980 yılında New York’ta öldürülen The Beatles grubu üyesi John Lennon’ın eşi Japon müzisyen ve sanatçı Yoko Ono, Meksika’nın başkenti Mexico City’de “Umut Diyarı” adlı sergisinin tanıtımını yaptı.

Hatıra ve Tolerans Müzesi’nde sanatseverle buluşan 82 yaşındaki Yoko Ono, verdiği demeçte “dünya barışını getirmeye geldim” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hatıra ve Tolerans Müzesi, John Lennon, John Lennon yoko ono, Meksika, Meksika sergi, Mexico City, Yoko Ono, Yoko Ono meksika, Yoko Ono sergi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları