Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yoğun yağış bile Venedik Karnavalı coşkusunu etkilemedi

06 Şubat, 2015 | 10:26

Dünyanın en eski ve renkli festivallerinden Venedik Karnavalı, yağmur altında başladı. Dünyanın dört bir yanından gelen turistler, yağan yağmura aldırmadan karnavalın tadını çıkarıyor.

İtalya’nın kanalları ile ünlü kenti Venedik’te, karnaval coşkusu tüm hızıyla devam ediyor. 17 gün sürecek festivalin ilk günleri yoğun bir yağış altında geçti. Ancak bu yağmur turistlere engel olmadı.

Festivalin kalbi olan San Marco Meydanını’nda yağış nedeniyle sular yükselse de maskelerini takıp renkli giysileri ile bürünmüş turistler ve Venedikliler, ellerinde fotoğraf makinaları ile karnavalın coşkusunu yaşamaya devam ediyorlar.

Dünyanın dört bir yanından gelen binlerce kişi, karnavalın simgesi maskeleri takarak Venedik sokaklarına çıktı. Karnaval kapsamında düzenlenen çeşitli etkinlikler, seyahatseverler için unutamayacakları bir deneyim  fırsatı sunuyor. 17 Şubat’a kadar sürecek karnavalda, konserlerden gondol turlarına çeşitli alternatifler bulunuyor.

Venedik Karnavalı coşkusuna ortak olmak için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
San Marco Meydanı, Venedik, Venedik foto, Venedik Gondol, Venedik Gondol Turu, Venedik Haberleri, Venedik italya, Venedik Karnavalı, Venedik Karnavalı Başladı, Venedik Karnavalı İtalya, Venedik karnavalı maske, Venedik Karnavalı San Marco Meydanı, Venedik Karnavalı turu, Venedik tatihi, Venedik turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları