Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlülerin yeni gözdesi:Yoga meditasyon tatili

26 Haziran, 2012 | 12:38

Ünlülerin yeni gözdesi,Yoga meditasyon tatili…Angelina Jolie, Madonna ve Jennifer Lopez gibi yıldızlar arınmak için yoga ve meditasyon tatilini tercih ederken,Türkiye’deki yıldızlar da ‘meditasyon tatili’ modasına uydu.

Ünlü model-oyuncu Cansu Dere’nin meditasyon tatili için Maldivler‘e uçtuğu öğrenildi.Cansu Dere, Maldivler tatiline çıkarak kendini terapiye aldı. Takvim’in haberine göre,tek başına Maldivler’e giden Dere, burada sürekli meditasyon yapıyor.

Maldivler’de yoga ve meditasyon ile arınma tatili

Egzotik ülkeye tek başına giden Cansu Dere, burada okyanusa karşı yapılan yoga ve meditasyon kurslarına katılıyor.

Maldivler’de sade bir halde dolaşan Cansu Dere burada bol bol fotoğraf çekiyor veçektiği birbirinden güzel fotoğrafları da son dönemin en gözde sosyal paylaşım sitelerinden instagram’a yüklüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angelina Jolie, Cansu Dere, Cansu Dere Maldiv Adaları, Cansu Dere Maldivler, Cansu Dere Maldivler arınma tatili, Cansu Dere Maldivler tatili, Cansu Dere Maldivlerde, Jennifer Lopez, Madonna, meditasyon, meditasyon tatili, ünlüler yoga meditasyon tatili, Ünlülerin yeni gözdesi, Yoga meditasyon tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları