Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Yılın Sergisi” Moskova’da açıldı

07 Nisan, 2015 | 10:23

Sanatseverlerin merakla beklediği, Moskova’da “yılın sergisi” olarak anılan ve en güzel Rusya fotoğralarının yer aldığı sergi açıldı.

Moskova halkının ve yabancı turistlerin, özellikle de fotoğraf tutkunu olanların her yıl sabırsızlıkla bekledikleri bir sergi, açıldı. Best of Russia fotoğraf yarışmasında yer alan eserlerin sanatseverlerle buluştuğu sergi, bu yıl 27 Mart’ta başladı ve 18 mayıs tarihine kadar başkent Moskova’da açık kalacak.

rusya-moskova-sergi

Tüm Rusya’dan profesyonel ve amatör binlerce fotoğrafın yarışması sonunda en iyiler belirlendi ve sergiye dahil edildi. Sergi, Rusya’da hayatı anlamak, Rus ruhunun derinlerine inmek için muzzam bir fırsat. Bir hafta sonunuzda birkaç saatinizi ayırmak için harika bir vesile.

rusya-sergi

Sergi, eski şarap fabrikasından dönüştürülen Vinzavod kültür sanat merkezinde meraklılarını bekliyor. Fotoğrafçılık Turları için Tıklayın…

Kaynak: MoskovaLife

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Best of Russia, Best of Russia 2015, Best of Russia sergi, Moskova, Moskova fotoları, Moskova haberleri, Moskova resimleri, Moskova Rusya, Moskova rusya resimleri, Moskova sergi, Moskova turu, Rusya, Rusya fotoğraf yarışması, rusya haberleri, Rusya resimleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları