Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılın ilk otomobil fuarında Kia sürprizi

15 Ocak, 2014 | 15:52

kia-gt4-stinger-concept-detroit Detroit’te düzenlenen Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda bir konsept otomobil daha katıldı.

Yılın ilk fuarında konsept otomobiller arasında Kia’nın GT4 Stinger Concept modeli dikkat çekti.

Kia’nın GT4 Stinger Concept adını verdiği bu model, fuar boyunca dikkat çeken otomobiller arasına girdi. Sportif tasarımı ile kendini gösteren GT4 Stinger Concept, kaputunun üzerinde dikine doğru uzanan iki adet hava girişi ile dikkat çekiyor.

ARABA FUARLARI İÇİN TIKLAYIN…

Ön tasarımda da LED grubu ve farklı ön ızgara yine GT4 Stinger Concept’in imzalarından oluyor.

Kaputunun altında ise 2 litrelik bir ünite olsa da 315 beygir gücü ile bu konuda da tasarımının gerisinde kalmıyor. GT4 Stinger Concept, 6 ileri manuel şanzımanla kombine edilmiş.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 fuarları, Detroit, Detroit Amerika, Detroit araba fuarı, Detroit fuar, GT4 Stinger Concept, Kia, kia arabaları, Kia detroit fuar, kia fuar, kia modelleri, Kia otomobil, Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı, Otomobil fuarı, otomobil fuarları 2014,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları