Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın önde gelen yıldızları Pera Palace Hotel’de

30 Mayıs, 2011 | 12:09

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Kirsten Dunst, yönetmen Terry Gilliam, REM’in solisti Michael Stipe gibi isimler, Türkiye’nin önemli yazar, sinemacı ve basın mensuplarıyla Pera Palace Hotel’in Kubbeli Salonu’ndaki kokteylde biraraya geldi…

Sanat, tasarım, moda, edebiyat, film, müzik ve fikir alanında önemli buluşmalara sahne olan ve bu yıl ikincisi düzenlenen İstancool Uluslararası Kültür Festivali kapsamında İstanbul’a gelen dünyaca ünlü sanatçılar, festivalin ikinci günü tarihi Pera Palace Hotel’de düzenlenen kokteylde biraraya geldiler.

Pera Palace Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleşen kokteyle, festivalin kurucusu Pablo Ganguli, Amerikalı ünlü oyuncular Kirsten Dunst, film yönetmeni Terry Gilliam; R.E.M grubunun solisti Michael Stipe; İngiliz yönetmen, fotoğrafçı ve kavramsal sanatçı Sam Taylor-Wood, tasarımcı Stephen Jones gibi isimler katıldı.

Sanat, edebiyat ve medya dünyasının ilgiyle takip ettiği kokteyle katılan isimler arasında Türkiye’den de Serra Yılmaz, Özlem Önal, festivalin Türkiye’deki kreatif direktörü Demet Müftüoğlu Eşeli, Cem Hakko gibi isimler ve basın mensupları vardı. Kubbeli Salon’un tarihi atmosferinde biraraya gelen konuklar, keyifli bir kültür-sanat sohbeti yaptılar.

Tarihi boyunca daima dönemine damgasını vurmuş ünlü kişileri ağırlayan Pera Palace Hotel, bu davetle, bundan böyle de ulusal ve uluslararası alanda değerli entellektüelleri konuk etmeye devam edeceğini göstermiş oldu.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cem Hakko, Demet Müftüoğlu Eşeli, İstancool Uluslararası Kültür Festivali, Kirsten Dunst, Özlem Önal, Pablo Ganguli, Pera Palace Hotel, Pera Palace Hotel Açılıyor, Pera Palace Hotel İstanbul, Sam Taylor Wood, Serra Yılmaz,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları