Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yıldız oyuncu Ronaldo’ nun müzesi açılıyor.

05 Aralık, 2013 | 15:02

Cristiano Ronaldo Müzesi Açılıyor

La Liga ‘ nın muhteşem oyuncusu Real Madrid’ li Cristiano Ronaldo’nun doğum yeri Madeira Adası’ndaki Funchal kentinde, kişisel eşyalarının, ödüllerinin sergileneceği müzenin açılış tarihi belli oldu.

Cristiano Ronaldo doğduğu yerde annesi ve oğluyla gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ronaldo, kariyerinde kazandığı birçok ödül, hatıra fotoğraf ve kişisel eşyalarının sergileneceği müzenin 15 Aralık’taki açılış törenine katılacağını bildirdi.

İspanyol basınının, FIFA Ballon D’oR (Altın Top) Ödülü’nü kazanma olasılığına ilişkin sorularını yanıtlayan Portekizli oyuncu, bu ödülün sadece başarılı olanlar için verildiğini ve adayı olarak gösterilmekten memnuniyet duyduğunu belirtti.

İspanyol ligi La Liga’nın yıldız oyuncusu Ronaldo 2012-2013 sezonunun “en değerli futbolcusu” ödülüne de layık görülmüştü. Real Madrid‘ in yıldız oyuncusu, sakatlığının ardından devam eden tedavi sürecinin bir kısmını Madeira Adası’nda geçireceğini ve bu süre zarfında müzenin açılış hazırlıklarını kontrol edeceğini ifade etti

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Müzesi, FIFA Ballon D'or, İspanyol Basını, İspanyol ligi, İspanyol ligi La Liga, La Liga, Real Madrid Cristiano Ronaldo, Real Madrid Ronaldo, Ronaldo Müzesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları