Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yıldız futbolcu Luis Jimenez Yunan Adalarında tatil yapıyor

09 Haziran, 2015 | 08:47

İtalya Serie A ekiplerinden İnter’de forma giyen Şilili yıldız futbolcu Luis Jimenez, tatil tercihini Yunan adası Mikonos’tan yana kullandı.

İtalyan devi İnter’de top koşturan yıldız futbolcu Luis Jimenez, sezonun yorgunluğunu eşiyle birlikte Mikonos’ta atıyor.

Yunan adaları arasında gece hayatının en renkli ve canlı olduğu Mikonos’ta, eşi Maria Jose Lopez ile tatilde olan Şilili futbolcu, gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkarırken eşiyle romantik anlar da yaşıyor.

Beyaz dar sokakları ve mimarisiyle büyüleyen evlerin muhteşem görseller sunduğu Mikonos’ta, sabah altın rengi sahillerin tadını çıkaran çift, havanın kararmasıyla birlikte çılgın gece partilerinin düzenlendiği kulüplerde eğleniyor. Mikonos adası turları tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İnter, İnter italya, Luis Jimenez, Luis Jimenez eşi, Luis Jimenez inter, Luis Jimenez inter milan, Luis Jimenez mikonos, Luis Jimenez Yunan Adaları, Luis Jimenez yunan adası, Luis Jimenez yunanistan, Maria Jose Lopez, Maria Jose Lopez bikini, Maria Jose Lopez hot, Maria Jose Lopez seksi, Mikonos tatili, Mikonos tatili yunanistan, Yunan Adaları, Yunan Adaları Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları