Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşında yurt içinde kayak turizmi tercih ediliyor

15 Aralık, 2014 | 10:55

Yaklaşan Yılbaşı öncesi tatil planlamasını yapan seyahatseverler yurt içinde kayak turlarına ilgi gösterirken yurt dışı içinse Roma, Paris, Barselona ve Venedik’i tercih ediyorlar.

Yılbaşı tatilinin perşembe gününe denk gelmesi, tatil satışlarında hızlı bir artışa yol açtı. Pek çok çalışan yılbaşı tatilini takip eden cuma günü için izin alarak 4 günlük tatil programı yapmaya başladı. Yılbaşına denk gelen dönemde 150 bin civarında kişinin yurt içi ve yurt dışı Yılbaşı Turuna çıkması bekleniyor.

Yılbaşı tatilini kayak tatili olarak değerlendirmek isteyen pek çok seyahatsever, bu yıl otel rezervasyonlarını yaptırmaya başladı.

Yılbaşı turu için yurt içini tercih eden tatilciler, Uludağ ve Palandöken gibi kayak merkezlerine yoğun ilgi gösteriyorlar. Ayrıca, Abant ve Antalya otellerinde, rezervasyonlarda da ciddi bir artış gözleniyor.

Yılbaşında yurt dışı tatilini tercih edenler ise genellikle Roma, Paris, Barselona ve Venedik’i tercih ediyorlar. Çocuklarıyla birlikte ailece tatile çıkacaklar ise çoğunlukla Roma ve Paris’i tercih ederken, Barselona ve Venedik daha çok genç çiftler tarafından ilgi görüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barselona, kayak turizmi, kayak turizmi türkiye, Palandöken, Palandöken Kayak, Palandöken yılbaşı, Paris, Paris fransa yılbaşı, paris yılbaşı, Roma, Roma yılbaşı, Uludağ, Uludağ Kayak, Uludağ Kayak Merkezi, Uludağ Yılbaşı, Venedik, Venedik Yılbaşı, Yılbaşı, Yılbaşı kayak turu, Yılbaşı tur fiyatları, Yılbaşı tur paketleri, Yılbaşı Turları, Yılbaşı yurt içi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları