Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşında kendinize bahane yaratın! İşte Paris yılbaşı turları…

20 Ekim, 2015 | 09:48

Eğlencenin ve sanatın merkezini mi arıyorsunuz? Çok aradınız ama bulamadınız mı? İşte Fransa…İşte Fransa’nın başkenti Paris…

Paris’e gitmek istiyorsunuz ama bir bahaneniz yok mu? Bahane buluyorsunuz ama gitmeye zaman mı ayıramıyorsunuz?

Şimdi tam zamanı! Paris yılbaşı turlarıyla Paris’e giderek en azından Paris’i bir süreliğine keşfetmek, gezmek ve heyecanlı vakit geçirmek sizin de hakkınız.

Paris yılbaşı turlarıyla erkenden rezarvasyon imkânlarından faydalanın ve Paris’i keşfedin.

Gelin hep beraber Paris’e göz atalım. Paris’in can alıcı güzelliğini sanat ve eğlenceyle yoğuran Fransız halkının yarattığı şiir gibi bir şehri keşfedelim.

En başta söylemek gerekirse Paris sadece eğlence değil, aynı zamanda her yanıyla sanat kokan bir şehirdir.

paris-yilbasi-turlari-fransa

Eiffel Kulesi, Louvre Müzesi, Notre Dame ve Orsay müzelerini uygun fiyatlarla gezebilir ve hiç görmediğiniz sanat eserlerine şahitlik yapabilirsiniz.

Özellikle Louvre müzesini görmeniz gerekmekte. Dünyanın en büyük müzelerinden olan Louvre’de Mona Lisa tablosunu da göreceksiniz. Başlı başına bir gün ayırmanız gereken Louvre, ayırdığınız günün hakkını verecektir.

paris-yilbasi-turlari-louvre-müzesi-fransa

Museum Pass almayı unutmayın. Museum Pass ile her müzeye indirimli fiyatla sıra beklemeden rahat giriş sağlayabilirsiniz.

Evet, şimdide Paris yılbaşı turlarının hakkını verecek olan yerlerden bahsedelim. En başta eğlencenin caddesi olarak geçen Champs Elysees ’den bahsetmemiz lazım. Paris’in en ünlü caddesidir. Neredeyse Fransa’nın da en ünlü caddesi desek yanılmış olmayız. Paris Saint German’in özel store’undan bir adet forma alarak caddedeki serüveninizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

Paris Yılbaşı Turları İçin Tıklayınız!

Concorde Meydanı da Paris’in en ünlü meydanı olarak göze batıyor. Arc de Triomphe Paris yılbaşı turlarının en önemli yerlerindendir. Burada insanların toplanması ve manzaraya karşı yeni yılı kutlamaları söz konusu. Napolyon’un kazandığı zafer sonrası yapılan bu meydan Paris ve Fransız halkı için özel bir anlam taşımaktadır.

Notre Dame Katedralini gezerek, çan kulesine çıkabilirsiniz. Böylece Paris’i ayaklarınızın altına alarak fotoğraflayabilirsiniz.

Louvre Müzesini gezerek, dünya sanat tarihinin en önemli eserlerini keşfedebilirsiniz. Mona Lise,The Wedding Cana tablolarını görebilirsiniz.

paris-yilbasi-turlari-père-lachaise-mezarlığı

Pere Lachaise Mezarlığına giderek, Ahmet Kaya , Yılmaz Güney,Oscar Wilde gibi ünlü isimlerin mezarlarını ziyaret edebilirsiniz.

Luxemburg Bahçelerini e Pantheon Bahçelerini gezebilirsiniz. İçkinizi söylerek, şarap ya da viski önerim olarak bir kadeh yudumlayarak gün aşırı bahçelere oturarak manzarayı ve güneşi izleyebilirsiniz.

paris-yilbasi-turlar-luxemburg-bahceleri

Muling Rouse ile dünyanın en büyük kabare şovuna tanıklık edebilirsiniz.

Sacre Coeur ile Parisi ters açıdan keşfederek manzarasal anlamda fotoğraf makinenizin deklanşörünü aşındırabilirsiniz.

Parc Asterix ile kayak ve su sporları yapabilirsiniz. Aynı zamanda eğlencenin de adreslerinden Parc Asterix’i görmeden gelmemenizi tavsiye ederim.

Paris Yılbaşı Turları İçin Tıklayınız!

Paris yılbaşı turlarıyla, Paris’i keşfedebilir. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. Paris balayı turları, turistik turlar olarak Paris yılbaşı turları en uygun yılbaşı turları olarak Avrupa’nın gözdeleri arasındadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı turları, eifel kulefi, Eyfel Kulesi, Fransa, fransa balayı turları, fransa yılbaşı turları, Louvre Müzesi, luxemburg bahçeleri, notr dambe katedrali, Paris, paris yılbaşı turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları