Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşında Kayak Merkezleri Tercih Edildi

02 Ocak, 2017 | 12:21

Yılbaşında Kayak Merkezleri Tercih Edildi Türkiye ve dünyanın en ünlü kayak merkezleri, yılbaşında en çok tercih edilen tatil noktaları oldular

Yılbaşı için günler öncesinden rezervasyonlar almaya başlayan kayak merkezleri ve kayak otelleri yeni yıla neredeyse yüzde yüzlük doluluk oranıyla girdi.

Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden olan Palandöken, Kartalkaya ve Uludağ gibi merkezlerde yılbaşı gecesi otellere gösterilen ilgi turizmciyi memnun etti. Kayak Merkezlerindeki kayak otellerinde günü birlik yılbaşı turları yapanlara kayak tatilcileri de eklenince otellerdeki doluluk oranı yüzde yüz oldu.

Turizmciler yılbaşı sonrası gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını belirtirken yaklaşan sömestr için de bir hayli umutlu olduklarını söylediler.

Yurt dışı kayak merkezleri de ilgi gördü

Öte yandan yeni yıla yurt dışındaki kayak merkezlerinde girenlerin sayısı da bir hayli fazlaydı. Türkiye’nin önde gelen tur operatörlerinden World Travel Service (WTS) yetkililerinden edinilen bilgiye göre, İsviçre, Fransa, İtalya, Bulgaristan ve Avusturya gibi ünlü kayak merkezlerine ev sahipliği yapan ülkeler yılbaşında tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgeler oldular.

EN İYİ 10 YURT DIŞI KAYAK OTELİ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak Merkezleri, Kayak Otelleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları