Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı turları için rezervasyonlar başladı

10 Aralık, 2010 | 15:57

Yılbaşı tatili yaklaşırken, yılbaşını farklı yerlerde geçirmek isteyenler yılbaşı turlarını araştırarak rezervasyon yapmaya başladılar.

Yılbaşı turları için rezervasyon yaptırmak isteyenler çoğunlukla yurtiçinde İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa gibi şehirlerin otellerini tercih ederken; Yurtdışı yılbaşı turlarında ise Yunanistan, Fransa, İtalya İspanya, Tunus, Budapeşte ve Uzakdoğu ülkeleri turlarını tercih ediyorlar.

Yılbaşı turları için rezervasyon yaptırmak isteyenler acentelerin yolunu tutatarken, turizmciler de hazırladıkları yılbaşı paketlerinde farklı alternatifler ile hizmet veriyorlar.

Örneğin World Travel Sevice seyahat acentesi, düzenlediği Avrupa yılbaşı turlarının yanı sıra, Finlandiya,Tunus, Doha gibi destinasyonları da ekleyerek yolcularına farklı alternatirler kazandırıyor.

Yıl boyunca dünyanın her yerine en iyi fiyat ve servis garantisi ile hizmet veren World Travel Service, yılbaşı için grup turlarının yanı sıra münferit olarak da istenilen destinasyona otel, ulaşım, transfer,vize gibi her türlü hizmeti sağlıyor.

http://www.wts.com.tr/yilbasi-turlari.htm

İrtibat numarası: 0 212 237 90 60
E-mail: wts@wts.com.tr

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
World Travel Service, Yılbaşı, Yılbaşı Doha Turları, Yılbaşı Finlandiya Turları, Yılbaşı Turları, Yılbaşı Yunanistan Turları, Yılbaşı Yurtdışı Turları, Yılbaşı Yurtiçi Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları