Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı turları için yurtdışı alternatifleri

05 Aralık, 2011 | 16:35

Yılbaşı turları için alternatiflerini sunan tur şirketleri, bu yıl kişilerin yurtdışı ve yurtiçi yılbaşı turlarına oldukça ilgili olduğunu belirtiyor.

Tur şirketleri bu yılbaşında, yurtiçinde İstanbul, Bursa, Antalya, Bolu; yurtdışında ise Fransa, İtalya, İspanya, Yunanistan, Balkanlar, Bulgaristan, Avusturya, Finlandiya gibi birçok turistik destinasyonun ilgi gördüğünü belirtiyorlar.

Yurtdışı alternatiflerini sunan şirketlerin yurtdışı tur paketlerinde 2-3 gecelik turların yanı sıra daha uzun süreli turlar da bulunuyor. Yolculardan gelen taleplere göre şirketler; Maldivler, Bali, Phuket, Küba, Koh Samui, Seyşeller, Mauritius gibi tropik adalar için yılbaşı turları hazırlıyorlar.

Yılbaşı Yurtdışı Turları eğlence tutkunlarının daha çok Avrupa ‘da Paris, Atina, Barcelona, Milano şehirlerini tercih ettiklerini belirten tur şirketleri, yeni yıla kayak yaparak girmek isteyenlerin ise Avusturya, Bulgaristan, İsviçre gibi ülkeleri tercih ettiği bilgisini verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Avusturya, Balkanlar, Bolu, Bulgaristan, Bursa, Finlandiya, Fransa, İspanya, İstanbul, İtalya, Tur şirketleri, Yılbaşı, Yılbaşı Turları, Yılbaşı turları 2011, Yılbaşı turları 2012, Yılbaşı turları yurtdışı, Yılbaşı turları yurtiçi, Yunanistan, yurtdışı, yurtdışı alternatifleri, Yurtdışı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları