Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı turları için yurtdışı alternatifleri

05 Aralık, 2011 | 16:35

Yılbaşı turları için alternatiflerini sunan tur şirketleri, bu yıl kişilerin yurtdışı ve yurtiçi yılbaşı turlarına oldukça ilgili olduğunu belirtiyor.

Tur şirketleri bu yılbaşında, yurtiçinde İstanbul, Bursa, Antalya, Bolu; yurtdışında ise Fransa, İtalya, İspanya, Yunanistan, Balkanlar, Bulgaristan, Avusturya, Finlandiya gibi birçok turistik destinasyonun ilgi gördüğünü belirtiyorlar.

Yurtdışı alternatiflerini sunan şirketlerin yurtdışı tur paketlerinde 2-3 gecelik turların yanı sıra daha uzun süreli turlar da bulunuyor. Yolculardan gelen taleplere göre şirketler; Maldivler, Bali, Phuket, Küba, Koh Samui, Seyşeller, Mauritius gibi tropik adalar için yılbaşı turları hazırlıyorlar.

Yılbaşı Yurtdışı Turları eğlence tutkunlarının daha çok Avrupa ‘da Paris, Atina, Barcelona, Milano şehirlerini tercih ettiklerini belirten tur şirketleri, yeni yıla kayak yaparak girmek isteyenlerin ise Avusturya, Bulgaristan, İsviçre gibi ülkeleri tercih ettiği bilgisini verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Avusturya, Balkanlar, Bolu, Bulgaristan, Bursa, Finlandiya, Fransa, İspanya, İstanbul, İtalya, Tur şirketleri, Yılbaşı, Yılbaşı Turları, Yılbaşı turları 2011, Yılbaşı turları 2012, Yılbaşı turları yurtdışı, Yılbaşı turları yurtiçi, Yunanistan, yurtdışı, yurtdışı alternatifleri, Yurtdışı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları