Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı turları erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın

28 Kasım, 2015 | 10:17

Yılbaşı turları erken rezervasyon Yılbaşı tatilini hafta sonu ile birleştirecek tatilciler, farklı seçeneklerdeki yılbaşı turları için yerlerini şimdiden ayırttı.

Yılbaşını hafta sonu tatiliyle birleştirecek tatilciler birbirinden farklı seçeneklerdeki yılbaşı turlarının yarısından fazlasını doldurdu. Uzmanlar, yılbaşında yurt dışı turu düşünen seyahatseverlerin erken rezervasyon ile çeşitli fırsatlardan yararlanabileceklerine dikkat çekiyor.

NatioanlTurk’ün haberine göre; Bu yıl cuma gününe denk gelen 1 Ocak ile hafta sonunu birleştirerek düzenlenen yılbaşı turları, 199 avrodan başlayıp 2 bin 799 avroya kadar uzanıyor.

Yurt dışı turlarında yılbaşı eğlencelerinin yanı sıra farklı kültürler ve tatlar tanımak isteyenlerle, tarih, doğa, macera konseptli turlar hatta alışverişiyle ünlü şehirler de ilgi çekiyor.

Türkiye’nin genelinde kış mevsiminin yaşanacak olması dolayısıyla yeni yılda sıcak iklimin hüküm sürdüğü Dubai ve Miami turları tercih edilebilirken, 365 günün yorgunluğunu atmak isteyenler için dünyada ilk çam ağacının süslendiği Letonya’nın Riga şehri de bir seçenek olarak sunuluyor.

Yılbaşı için en çok tercih edilen yerler arasında ise sırasıyla Barcelona, Viyana, Amsterdam, Roma, Milano ve Miami bulunuyor.

En avantajlı fiyat ve servis garantisiyle Yılbaşı Turları Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 Yılbaşı Turları, 2016 yılbaşı turları, Erken Rezervasyon, ucuz yılbaşı turu, Yılbaşı, Yılbaşı tatili, Yılbaşı tur fiyatları, Yılbaşı Turları, Yılbaşı turları erken rezervasyon, Yılbaşı turu, Yılbaşı ucuz turu, Yılbaşı Yurtdışı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları