Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı turları 2014

22 Kasım, 2013 | 12:07

Yılbaşı 2014 Turları Yılbaşı turları 2014 programları için zaman her geçen gün daralırken birbirinden farklı alternatifler sunan seyahat acenteleri bu sene yılbaşı turlarında Maldivler, Uzakdoğu ve İtalya, İspanya, Fransa gibi Avrupa ülkelerinin başı çektiğini bildiriyorlar.

Yurtdışı 2014 yılbaşı turları ile en çok tercih edilen bölgeler hiç şüphesiz Uzakdoğu, Maldivler, Küba, Latin Amerika gibi sıcak bölgeler.

Yılbaşı tatili için tercih edilen diğer bölgeler ise eğlencenin sabahın ilk ışıklarına kadar devam ettiği Avrupa ülkeleridir. İtalya’ da Roman, Venedik, Floransa, İspanya‘ da Barcelona, Madrid, Avusturya’ da sanatı ve romantizmi yılbaşı tatili ile birleştirmek isteyenlerin tercihi ise Viyana’ dır.

Ayrıca yılbaşı 2014 turlarının en gözde mekanları arasında Amerika New York, Las Vegas, Los Angeles ve İngiltere Londra cazibe merkezleridir.

Bunun yanı sıra daha farklı alternatifler isteyenlerin talepleri için Avustralya, Yeni Zelanda, Rusya, Hindistan, Afrika, Japonya gibi seçeneklerde bulunmaktadır.

Yılbaşı 2014 turlarına gösterilen ilgiden dolayı uçakların dolması vizeli gidilebilecek ülkelerin konsolosluk işlemleri için harcanılacak olan sürenin de göz önünde bulundurulması gerektiğini belirten seyahat acenteleri tatilcilerin özellikle yurt dışı seyahat planlamaları ve rezervasyonlarını yaptırmaları için bir an evvel karar vermeleri gerektiğini belirtiyorlar.

Yılbaşı tatilini bireysel ve grup turları şeklinde yapmak isteyen tatilciler için her türlü alternatifi sunan seyahat acenteleri yurtdışı yılbaşı turları kadar 2014 yurtiçi yılbaşı turlarına olan ilgiye de dikkat çekiyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 turları, 2014 yılbaşı, 2014 yılbaşı turları, 2014 yurtiçi yılbaşı turları, Yılbaşı 2014, Yılbaşı tatili, Yılbaşı turları 2014, Yılbaşı turları programları, Yurtdışı 2014 yılbaşı turları, Yurtdışı Yılbaşı Turları, Yurtiçi Yılbaşı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları