Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı tatili bitti, turistler havalimanlarına akın etti!

02 Ocak, 2019 | 14:09

Yılbaşı tatili bitti, turistler havalimanlarına akın etti!

Havalimanlarında yeni yılın ilk günü, yılbaşı tatilini Türkiye’de geçiren binlerce turistin ülkelerine geri dönmesine sahne oldu. İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ne akın eden turistler, yılbaşı tatillerinin ardından ülkelerine dönüşe geçti.

Yeni yıla Türkiye’de giren yerli ve yabancı turistler, günün ilk saatleriyle birlikte ülkelerine dönmek üzere Atatürk Havalimanı’na geldi. Ülkelerine dönmek için Atatürk Havalimanı’na akın eden turistler, terminal girişinde ve pasaport noktalarında uzun kuyruklar oluşmasına neden oldu.

Yılbaşı tatili bitti, turistler havalimanlarına akın etti!

Özellikle öğle saatlerinde Atatürk Havalimanı’nın dış hatlar terminali girişinde ciddi yoğunluk oluşturan turistlerden oluşan kalabalık grupların, aynı anda terminale gelişleri kapılarda kuyruklar oluşmasına neden oldu. Terminal içinde sığmayan turist grupları, dışarı taştı. Güvenlik noktasından geçen yolcular, bu kez kontuarlarda ve pasaport noktalarında da zaman zaman yoğunluğa sebep oldu.

Havalimanı çalışanları ise yolcu akışında ve seferlerde herhangi bir aksama yaşanması için gayret gösterdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Dış hatlar gidiş, Havalimanlarına akın, Turist yoğunluğu, Yabancı Turistler, Yeni Yıl, Yılbaşı tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları