Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı Otel rezervasyonları için geç kalmayın

12 Aralık, 2009 | 10:32

Yılbaşı Otel rezervasyonları Yılbaşı yaklaşırken tatillerini yurtiçinde geçirmek isteyenler şimdiden rezervasyonlarını yaptırmaya başladılar.

Bölgelere göre seçeneklere bakıldığında yılbaşı programlarını İstanbul’da geçirmek isteyenler çoğunlukta.

Birbirinden seçkin otellerin yılbaşı programları ise şöyle:

Grand Cevahir Otel: Türk Pop müziğinin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni yılda sevenlerine Grand Cevahir Otel’de eğlenceli saatler yaşatacak.

Dedeman İstanbul: Dedeman İstanbul bu yılbaşına Candan Erçetin ve orkestrasının eğlenceli şovuyla girmeye hazırlanıyor.

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel: Romantik  şarkıların vazgeçilmez ismi Niran Ünsal ile yeni yıla girmek isteyenler Sheraton İstanbul Ataköy Otelini tercih edebilirler.

Sheraton Maslak İstanbul: Greek müziğin sevilen ismi Göknur yılbaşında en güzel şarkılarını Orhan Osman’ın buzikisi eşliğinde seslendiriyor.

Yılbaşı programları ile göze çarpan diğer oteller arasında ise; Conrad İstanbul, Swissotel İstanbul, Silivri Klasis Resort Hotel bulunuyor.

Yılbaşı rezervasyonlarının şimdiden dolmaya başladığı bu otellerde eğlenmek için ise kişi başı en az 200 TL’lik bir bütçenizin olması gerekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dedeman İstanbul: Yılbaşı, Grand Cevahir Otel Yılbaşı, Sheraton Maslak İstanbul, Sheraton Maslak İstanbul Yılbaşı, Ucuz Yılbaşı Otelleri, Yeni Yıl Rezervasyon, Yılbaşı Dedeman İstanbul, Yılbaşı Grand Cevahir Otel, Yılbaşı Otel, Yılbaşı Otel rezervasyonları, Yılbaşı Otel rezervasyonu, Yılbaşı Otelleri, Yılbaşı Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Yılbaşı Sheraton Maslak İstanbul,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları