Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı Maldivler Turları ilgi görüyor

15 Aralık, 2010 | 18:15

Yılbaşı Maldivler Turları için rezervasyon almaya başlayan seyahat acenteleri, Maldivler’e olan ilgiden bir hayli memnun olduklarını belirtiyorlar.

Yılbaşı için Maldivler turlarını tercih edenler genellikle Maldivler’de water bungalovlarda kalmak istiyorlar. Yılbaşına Maldivler’de girmek isteyenler şimdiden seyahat acentelerinin kapısını çalmaya başladı. Yılbaşında Maldivlerin lüx otellerinde tatillerini geçirmek isteyenler için, Malivler’de bulunan resortler yılbaşında farklı paketler hazırlıyorlar.

Her bütçeye uygun konaklama çeşitleri sunan otellerin içinde en çok ilgi görenler ise şöyle sıralanıyor: Maldivler Paradise Island Hotel, Anantara Veli Resort Hotel Maldivler, Bandos Island Resort Maldivler ve Meeru Island Resort & SPA Maldivler.

Maldiv Yılbaşı Turu’nu tercih etmek isteyen kişilere seyahat acentelerinin de bazı önerileri var. Acenteler, Maldiv turlarında dikkate alınması gerekenlerin başında uçak biletinin geldiğinin altını çiziyorlar. Maldivler’e uygun fiyatlı uçak bileti bulabilmek için erken rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Maldiv Adalarında otel fiyatları ise otellerin konumuna,kalitesine ve odalarının çeşidine göre değişiyor.

Uzun yıllardır Maldivler’e yolcu gönderen World Travel Service seyahat acentesi, yılbaşında da Maldiv Turları için paketler hazırlıyor. Yılbaşı Maldivler turları paketlerinin büyük ilgi gördüğünü belirten World Travel Service yetkilileri otel, ulaşım,transfer gibi birçok hizmeti en iyi fiyat ve en katiteli hizmet anlayışı ile verdiklerini söylüyorlar.

World Travel Service seyahat acentesinin hazırladığı Yılbaşı Maldivler paketleri:

http://www.wts.com.tr/yilbasi-maldivler-turlari.htm

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Turları, Maldiv Yılbaşı Turları, Maldiv Yılbaşı Turu, Maldivler Yılbaşı Turları, Maldivler Yılbaşı Turu, Yılbaşı Maldiv Turları, Yılbaşı Maldivler Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları