Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı Dubrovnik turları için büyük talep var

13 Aralık, 2011 | 11:46

Yılbaşı Dubrovnik turları için büyük talep var / Turizm Haberleri

Yılbaşı yaklaşırken, seyahat organizasyonu yapmak isteyenler son dönemde Dubrovnik turlarına büyük ilgi gösteriyorlar. Yılbaşında yurtdışı turu düşünenlerin vizesiz Dubrovnik ‘e oldukça ilgi gösterdikleri öğrenildi.

Tur şirketleri, Hırvatistan ‘ın Dubrovnik şehrine yaptıkları turlara özellikle yılbaşı için oldukça büyük talebin olduğunu belirtiyorlar.

Tur şirketleri, yılbaşı Dubrovnik turlarına bu denli talebin olmasının nedeni olarak tur fiyatlarının uygunluğunun yanı sıra ülkeye vizesiz olarak gidilebilmesini gösteriyorlar.

Vizesiz Dubrovnik turları oldukça uygun fiyatlara gerçekleşiyor

Bir buçuk saatte gidilebilen Dubrovnik şehri için fiyatların oldukça uygun olduğunu belirten tur şirketleri, kısa yılbaşı tatili için Dubovnik ‘in oldukça uygun bir seçim olduğunu vurguluyorlar.

Vizesiz yılbaşı turları içinde Hırvatistan Dubrovnik ‘in yanı sıra en çok rağbet görenler ise Maldivler, Bali, Phuket, Koh Samui, Doha, Abu Dhabi, Seyşeller ve Mauritius  gibi destinasyolar.

Vizesiz yılbaşı turlarının yanı sıra kolay vize alınabilen Küba, Dubai gibi destinasyonlar da oldukça revaçta.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abu Dhabi, Bali Adası, Doha, Dubrovnik, Dubrovnik Turları, Dubrovnik turları yılbaşı, Hırvatistan, Hırvatistan Vize, Koh Samui, Maldivler, Mauritius, Phuket, Seyşeller, vizesiz Dubrovnik, Yılbaşı, Yılbaşı Dubrovnik, Yılbaşı Dubrovnik turları, Yılbaşı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları