Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı alternatifleri için geç kalmayın

15 Aralık, 2011 | 21:00

Yılbaşı alternatifleri için geç kalmayın / Turizm Haberleri

Yılbaşı yaklaşırken, yeni yıla nerede gireceğine henüz karar vermeyenler için tur şirketleri yılbaşı alternatiflerini sıraladı. Yılbaşı alternatiflerini sunan tur şirketleri, rezervasyon yapmak için kişilerin geç kalmaması gerektiğini de vurguladı.

Yılbaşı yurtdışı turları revaçta

Yılbaşı alternatifleri arasında en çok Dubrovnik, Milano, Roma, Madrid, Paris, Atina, Londra, Finlandiya, Bagkok, Küba bulunuyor. Tur şirketleri yurtdışı yılbaşı turlarına her yıl artan bir talebin bulunduğunu ve bu yıl da farklı seçeneklerin ilgi gördüğünü belirtiyorlar.

Yılbaşı Yurtdışı Turları İtalya ve Fransa şehirlerinin her zaman büyük ilgi gördüğünü söyleyen tur şirketleri, son dönemde de Finlandiya, Hırvatistan, Küba gibi turizm merkezlerinin öne çıktığını belirtiyorlar.

Vizesiz Dubrovnik, Bangkok…

Vizesiz tur seçeneklerinden en çok ilgi görenlerin başında Hırvatistan ‘ın Dubrovnik kenti ve Uzaktoğu ülkeleri geliyor. Bankok, Phuket, Koh Samui, Singapur gibi destnasyonlar yılbaşı için tercih edilenlerin bazıları…

Roma, Milano, Paris her yılın gözdesi

İtalya ‘nın renkli şehirleri Roma ve Milano da yılbaşı için en güzel alternatiflerden. Yeni yılı dünyanın farklı şehirlerinde karşılamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri turizm merkezlerinden birisi de kuşkusuz Paris. Fransa ‘nın büyülü şehri Paris, uzun yıllardır  yılbaşı turlarının vazgeçilmezi durumunda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Bagkok, Bangkok, Dubrovnik, Finlandiya, Küba, Londra, Madrid, Milano, Paris, Roma, Yılbaşı, Yılbaşı alternatifi, Yılbaşı alternatifleri, Yılbaşı Fransa, Yılbaşı İtalya, Yılbaşı Paris, Yılbaşı Turları, Yılbaşı turu, Yurtdışı Turları, Yurtdışı Yılbaşı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları