Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yenilenen Yüzüyle Constance Hotels & Resorts Lemuria Seyşeller

09 Aralık, 2016 | 09:31

Yenilenen Yüzüyle Constance Hotels & Resorts Lemuria Seyşeller

Hint Okyanusunun en iyi otellerden biri olarak kalmak için renovasyon geçiren Constance Hotels & Resorts Lemuria Seyşeller, yenilenen yüzüyle tam not aldı.

Hint Okyanusu’nun sıcak suları ile yıkanan bereketli ve nadir bitki örtüsü ile çevrili, Constance Hotels & Resorts Lemuria, doğrudan üç güzel kumsalın üzerinde yer alıyor. Turkuazın birçok rengini barındıran, yemyeşil doğa manzarası ve üç beyaz kumlu plajlarıyla gerçeküstü bir yer.

Constance Hotels & Resorts Lemuria, ilk olarak 1999 yılında açıldı ve Seyşeller ‘in ilk beş yıldızlı özelliklerine sahip otellerinden biri olarak hizmet vermeye başladı. Lemuria, yakın zamanda yenilenmesi ve Hint Okyanusu’ndaki en iyi otellerden biri olarak konumunu devam ettirmesi için bir renovasyon geçirdi. 1 Kasım 2016’da resmi olarak yeniden açılan Constance Hotels & Resorts Lemuria, takımadalar için çarpıcı ve benzersiz bir tasarım ortaya çıkardı. Constance Hotels & Resorts Lémuria, artık her gezginin bir gün keşfetmeyi düşlediği kayıp toprakları her zamankinden daha fazla canlandırmaktadır.

Hint Okyanusu’nun sıcak suları ile yıkanan bereketli ve nadir bitki örtüsü ile çevrili, Constance Hotels & Resorts Lemuria, doğrudan üç güzel kumsalın üzerinde yer alıyor.

Constance Hotels & Resorts Lemuria’yı yenileyen iç mimar Marc Hertricht’in liderliğindeki yenilemenin amacı, çağdaş ve klasik unsurlarla yaratılmış uyumlu bir ambiyans sergileyen, duyuları uyandıran bir duyusal yolculuk yaratmaktı. Bu restorasyona, üç restoranın tam yenilenmesi ve ana barı Huna’nın yanı sıra yükseltilmiş hizmetler, yeni olanaklar ve yeniden dekore edilmiş konuk suitleri de dahildir.

Seyşeller ‘de konumlanan Constance Hotels & Resorts Lemuria , yiyecek, servis ve sofra takımlarının her bir çıkışta benzersiz bir atmosferi ortaya çıkarmak için bir araya getirildiği tamamen entegre mutfak konseptleri yaratmaya özen göstermektedir. Ana binada bulunan Legend Restaurant, konukları İpek Yolu’nun lezzet ve ambiyansına davet etmektedir. Petite Anse Kerlan ve Grand Anse Kerlan adlarındaki kayaların arasındaki The Nest restaurant, deniz ürünlerini tadabileceğiniz en iyi restoranlardan birdir. Yenilenen Diva restaurantının mahzeninde bulunan zengin şarap çeşidiyle otele zarif bir canlılık katmaktadır. Ayrıca, misafirler çocuk menüsü de dahil en iyi yerel ürünlerin kullanıldığı uluslararası şeflerden oluşan bir ekip tarafından hazırlanmış, her yönüyle yeni menüleri deneyimleyebilecekler.

Hint Okyanusu’nun sıcak suları ile yıkanan bereketli ve nadir bitki örtüsü ile çevrili, Constance Hotels & Resorts Lemuria, doğrudan üç güzel kumsalın üzerinde yer alıyor.

Tatiller, kendinizi şımartmaya ve canlandırmaya başlamanın tam zamanı olduğu için, konuklar Constance U Spa’da yeni bir Brice Nicham podiatrist kabini bulmaktan memnuniyet duyacaklar. Ayrıca, tamamı sahilde gerçekleşen bedensel egzersiz, sabah yogası, meditasyon oturumları ve etkileyici doğada yürüyüş seçenekleri de içeren eksiksiz bir sağlık programı deneyimleyecekler.

Çevrenin korunması konusundaki taahhüdüyle tanınan Constance Hotels & Resorts Lémuria , özellikle kaplumbağa koruma programı ile yeni Eco-Kiosk’la bir adım daha ileri gidiyor. Grande Anse Kerlan’da bulunan otel, bitki örtüsü ve faunasıyla ilgili ilginç gerçekleri ve çevrenin korunması için hazırlanan girişimleri ortaya koyuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels & Resorts Lemuria, Seyşeller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları