Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni Zelanda’da uçak kazası

04 Eylül, 2010 | 11:20

Yeni Zellanda’da hava akrobatı uçuşu yapan turistleri taşıyan küçük bir uçağın kaza yapması sonucu 9 kişinin öldüğü bildirildi.

Yeni Zellanda’nın güneyindeki bir turistik bölge yakınlarındaki kazada uçağın alev aldığı ve ölenlerden dördünün yabacı turist olduğu belirtildi.

Yeni Zellanda’nın en büyük adası Güney Ada’nın Fox Glacier kentindeki havaalanında kalkan küçük bir uçağın kalkışta alev aldığı bildirildi. Polis yetkilisi Allyson Ealam, uçakta bir pilot ile 8 yolcunun bulunduğu ve hepsinin öldüğü kaydetti.

Ölenler arasında 4 yabacı turistin bulunduğu ve İrlanda, Almanya, İngiltere ile Avustralya vatandaşı olduğu belirtildi. Uçaktakilerin hava akrobasisi yaptıkları ve ölen 4 Yeni Zelandalının da eğitmen olduğu ifade edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yeni Zelanda Kazası, Yeni Zelanda Uçak Kazası, Yeni Zelanda'da uçak kazası, Yeni Zellanda, Yeni Zellanda Kaza, Yeni Zellanda Uçak,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları