Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni Zelanda ve Avustralya’da Beyonce rüzgarı!

30 Eylül, 2013 | 19:51

beyonce-yeni-zelanda-avustralya Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Beyonce, Mrs Carter Turnesi kapsamında Avustralya ve Yeni Zelanda’da konserler vermeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Forbes dergisinin yayınladığı yılın en çok kazanan çiftleri listesinde eşi Jay-Z ile birlikte ilk sırada yer alan seksi şarkıcı, Ekim ayının ortalarından itibaren Yeni Zelanda’nın Auckland kentinden başlayarak Avustralya‘da devam edecek Mrs Carter World Tour kapsamında konserler verecek.

Mrs Carter Turuna Nisan ayında başlayan ünlü şarkıcı, Yeni Zelanda‘nın Auckland kentinde dört, Avustralya’nın Melbourne ve Sydney kentlerinde dört ve Perth, Adelaide ve Brisbane kentlerinde de ikişer tane olmak üzere toplamda 18 konser verecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyonce, Beyonce Auckland Konser, Beyonce Avustralya Konser, Beyonce Dansları, Beyonce Grammy, Beyonce Jay-Z, Beyonce Knowles, Beyonce Knowles Albüm, Beyonce Konserleri, Beyonce Melbourne Konser, Beyonce Mrs Carter, Beyonce Şarkıları, Beyonce Sydney Konser, Beyonce Turne, Beyonce Yeni Zelanda Konser, Jay-Z Ve Beyonce, Mrs Carter World Tour,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları