Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni Zelanda ve Avustralya’da Beyonce rüzgarı!

30 Eylül, 2013 | 19:51

beyonce-yeni-zelanda-avustralya Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Beyonce, Mrs Carter Turnesi kapsamında Avustralya ve Yeni Zelanda’da konserler vermeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Forbes dergisinin yayınladığı yılın en çok kazanan çiftleri listesinde eşi Jay-Z ile birlikte ilk sırada yer alan seksi şarkıcı, Ekim ayının ortalarından itibaren Yeni Zelanda’nın Auckland kentinden başlayarak Avustralya‘da devam edecek Mrs Carter World Tour kapsamında konserler verecek.

Mrs Carter Turuna Nisan ayında başlayan ünlü şarkıcı, Yeni Zelanda‘nın Auckland kentinde dört, Avustralya’nın Melbourne ve Sydney kentlerinde dört ve Perth, Adelaide ve Brisbane kentlerinde de ikişer tane olmak üzere toplamda 18 konser verecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyonce, Beyonce Auckland Konser, Beyonce Avustralya Konser, Beyonce Dansları, Beyonce Grammy, Beyonce Jay-Z, Beyonce Knowles, Beyonce Knowles Albüm, Beyonce Konserleri, Beyonce Melbourne Konser, Beyonce Mrs Carter, Beyonce Şarkıları, Beyonce Sydney Konser, Beyonce Turne, Beyonce Yeni Zelanda Konser, Jay-Z Ve Beyonce, Mrs Carter World Tour,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları