Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni yıla Maldivler’de girdiler!

05 Ocak, 2015 | 19:12

Beşiktaş Kulübü eski başkanı Serdar Bilgili ve Star TV ana haber spikeri Nazlı Çelik, yeni yılı tropik adaların gözdesi Maldivler’de karşıladı.

Yaklaşık 1 aydır birlikte olan Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik, Hint okyanusunun turizm cenneti Maldivler’de yeni yıla “merhaba” dediler.

Beyaz kumsalları, tropikal bitki örtüsü ve muhteşem su altı dünyası ile en çok tercih edilen tropik adaların başında gelen Maldivler, ünlü çiftlerin de vazgeçilmezi. Bir süre önce Özge Ulusoy-Hacı Sabancı çiftini ağırlayan Maldiv adalarının son misafirleri Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik oldu.

THY’nin direkt seferlere başlaması ile birlikte ilginin arttığı Maldivler, turkuaz renkli lagünleri, kıyıları boyunca uzanan mercan resifleri, bembeyaz kumlarla kaplı plajları ve dinlendirici atmosferiyle romantik çiftleri kendine çekiyor. 2 ay önce tanışan ve yaklaşık 1 aydır birlikte olan Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik, yeni yıla cennetin yeryüzündeki yansıması yorumlarının yapıldığı Maldiv adalarında “merhaba” dedi.

Özellikle sualtı meraklıları için inanılmaz güzellikte detaylar içeren dalış bölgelerinin bulunduğu Maldivler’de keyifli günler geçiren çiftin evlilik yolunda ilk adımlarını atmak üzere oldukları öğrenildi.

Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik beyaz kumsalları ve harika doğal güzellikleriyle tercih ettiği Maldivler Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Adaları, maldiv video, Maldivler, Maldivler dalış, Maldivler Deniz, Maldivler Nerede, Maldivler THY, Maldivler turu, maldivler video, maldivler video görüntüleri, Nazlı Çelik, Nazlı Çelik instagram, Nazlı Çelik kimdir, Nazlı Çelik maldiv turu, Nazlı Çelik maldivler, nazlı çelik maldivler video, Nazlı Çelik Serdar Bilgili, Nazlı Çelik star tv, Nazlı Çelik twitter, Serdar Bilgili, Serdar Bilgili beşiktaş, Serdar Bilgili maldiv adaları, Serdar Bilgili maldivler, serdar bilgili maldivler video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları