Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni yaşını gemi turu ile kutluyor!

01 Eylül, 2014 | 12:15

İngiltere tahtının dördüncü sıradaki varisi Prens Harry, doğum gününü sevgilisi Camilla Thurlow ile romantik bir Gemi Turunda kutluyor

CumCuma’nın haberine göre, İngiliz Prens, kız arkadaşı Camilla Thurlow, yakın arkadaşı Ben Goldsmith ve Goldsmith’in model nişanlısı Jemima Jones ile 30. yaşını kutluyor. Fransa’nın tatil merkezi Saint Tropez ‘den gemiyle açılan Prens Harry 30. yaş gününü denizde kutlayacak.

Sansasyonları ile gündemden düşmeyen Prens Harry, 30. yaş gününde yapacağı çılgınlıkları Gemi Turu ile yaparak gazetecilerden kaçmak istiyor.

Gemi Turları özellikle gözlerden uzak, paparazilerle karşılaşmak istemeyen ünlüler tarafından yoğun ilgi görmekte. Gemi Turları ile bir kaç şehir görebilme şansı bulan yolcular da, lüks otelleri aratmayan gemilerle hem tatillerini yapıyor hem de farklı şehirlerde farklı deneyimler yaşayabiliyorlar.

Son zamanlar da yoğun ilgi gören Gemi Turları, lüks hizmet anlayışı ve her bütçeye hitap eden seçenekleri ile gün geçtikçe gelişmekte.

Prens Harry’de bu özelliklerinden dolayı 30. yılbaşını Gemi Turu ile kutlama kararı alarak, arkadaşları ve sevgilisi ile Saint Tropez‘den yola çıkarak gözlerden uzaklaştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Camilla Thurlow, Camilla Thurlow prens harry, fransa gemi turu, Gemi Turları, Gemi Turu, İngiltere tahtı, Prens Harry, Prens Harry haberleri, Prens Harry sevgilisi, Prens Harry sevgilisi kim, Prens Harry ve sevgilisi, Saint Tropez, Saint Tropez gemi, Saint Tropez gemi turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları