Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni rotası Halkidiki

20 Eylül, 2014 | 11:22

Sevgilisi ile birlikte çıktığı Ege turunda neredeyse bütün Yunan adalarını gezen Kelly Brook, yeni rotasını Avrupa’nın Maldivler’i olarak gösterilen Halkidiki olarak belirledi.

Kelly Brook, sevgilisi ile birlikte çıktığı Ege turunda Yunan adalarını karış karış gezdi. Sadece Avrupa’nın Maldivler’i olarak gösterilen Halkidiki’ye gidemeyen Brook, bunun pişmanlığını yaşıyor.

Ünlü İngiliz model Kelly Brook, sevgilisi David Mcıntosh ile birlikte çıktığı Ege ve Akdeniz turunda yat ile adaları gezdi.

34 yaşındaki Brook, Yunanistan’ın renkli gece hayatı ile bilinen Mikonos, Ege’nin en güzel sahillerine ev sahipliği Halkida ve Leros adalarında sevgilisi ile romantik bir tatil geçirdi.

Yunan adaları arasında en renkli ve canlı gece hayatının yaşandığı Mikonos’ta bir süre kalan sevgililer, romantik tatillerine sahilleri ve kumsalları ile marka olmuş Halkida’da devam etti.

Ege ve Akdeniz turu kapsamında Türkiye’de de Marmaris ve Bodrum’a gelen Brook, tatil fotoğraflarını ve Türkiye’deki anılarını sosyal paylaşım sitesinden hayranları ile paylaştı. Bir haftalık tatilleri sonrası İngiltere’ye dönecek olan çiftin, Yunan adalarında tekrar tatil yapmak için gün saydıkları öğrenildi.

İkilinin Ege turunda Avrupa’nın Maldivler’i olarak gösterilen Halkidiki’de tatil yapmadıkları için üzgün oldukları ve ilk fırsatta eşsiz ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan yarımadayı ziyaret etmek istedikleri de gelen haberler arasında….

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Mcıntosh, David Mcıntosh Kelly Brook, Halkidiki, Halkidiki maldivler, Halkidiki tatili, Halkidiki yunanistan, Kelly Brook, kelly brook bodrum, Kelly Brook ege, Kelly Brook haberleri, Kelly Brook halkida, Kelly Brook marmaris, Kelly Brook mikonos, Kelly Brook seksi, Kelly Brook yunan adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları