Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni rotası Halkidiki

20 Eylül, 2014 | 11:22

Sevgilisi ile birlikte çıktığı Ege turunda neredeyse bütün Yunan adalarını gezen Kelly Brook, yeni rotasını Avrupa’nın Maldivler’i olarak gösterilen Halkidiki olarak belirledi.

Kelly Brook, sevgilisi ile birlikte çıktığı Ege turunda Yunan adalarını karış karış gezdi. Sadece Avrupa’nın Maldivler’i olarak gösterilen Halkidiki’ye gidemeyen Brook, bunun pişmanlığını yaşıyor.

Ünlü İngiliz model Kelly Brook, sevgilisi David Mcıntosh ile birlikte çıktığı Ege ve Akdeniz turunda yat ile adaları gezdi.

34 yaşındaki Brook, Yunanistan’ın renkli gece hayatı ile bilinen Mikonos, Ege’nin en güzel sahillerine ev sahipliği Halkida ve Leros adalarında sevgilisi ile romantik bir tatil geçirdi.

Yunan adaları arasında en renkli ve canlı gece hayatının yaşandığı Mikonos’ta bir süre kalan sevgililer, romantik tatillerine sahilleri ve kumsalları ile marka olmuş Halkida’da devam etti.

Ege ve Akdeniz turu kapsamında Türkiye’de de Marmaris ve Bodrum’a gelen Brook, tatil fotoğraflarını ve Türkiye’deki anılarını sosyal paylaşım sitesinden hayranları ile paylaştı. Bir haftalık tatilleri sonrası İngiltere’ye dönecek olan çiftin, Yunan adalarında tekrar tatil yapmak için gün saydıkları öğrenildi.

İkilinin Ege turunda Avrupa’nın Maldivler’i olarak gösterilen Halkidiki’de tatil yapmadıkları için üzgün oldukları ve ilk fırsatta eşsiz ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan yarımadayı ziyaret etmek istedikleri de gelen haberler arasında….

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Mcıntosh, David Mcıntosh Kelly Brook, Halkidiki, Halkidiki maldivler, Halkidiki tatili, Halkidiki yunanistan, Kelly Brook, kelly brook bodrum, Kelly Brook ege, Kelly Brook haberleri, Kelly Brook halkida, Kelly Brook marmaris, Kelly Brook mikonos, Kelly Brook seksi, Kelly Brook yunan adaları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları