Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni Havalimanı’nın taşıma ihalesi Altur-Havaş-Free Konsorsiyumu’nun!

04 Eylül, 2018 | 16:44

Yeni Havalimanı'nın taşıma ihalesi Altur-Havaş-Free Konsorsiyumu'nun!

29 Ekim’de açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı’na 150 otobüsle 18 hat üzerinden yapılacak seferleri hangi işletmenin alacağıyla ilgili bugün düzenlenen ihale, kapalı teklif usulü arttırma ile yapıldı. Yeni Havalimanı yolcu taşıma ihalesini Altur-Havaş-Free Turizm konsorsiyumu kazandı.

İlk etabı 29 Ekim’de açılacak İstanbul Yeni Havalimanı’na 150 otobüsle 18 hat üzerinden yapılacak seferleri hangi işletmenin alacağıyla ilgili bugün düzenlenen ihaleye Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın da sahibi olduğu Altur Turizm de girdi.

Yeni Havalimanı’nın taşıma ihalesi Altur-Havaş-Free Konsorsiyumu’nun

Altur Turizm, Havaş ve Free Turizm konsorsiyum olarak teklif verirken, Platform Turizm ve Sarılar Turizm de ayrı ayrı teklif verdiler. İhale Komisyonu Sarılar Turizm’in teklifini geçersiz saydı.

İhaleye davet edilen firmalardan Turex Turizm’in Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Celal Kalkan, maliyetleri çok yüksek buldukları için teklif vermediklerini söyledi. İhaleye davetli katılan İstanbul Halk Ulaşım da teklif vermedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdürrahim Albayrak, Altur-Havaş-Free Konsorsiyumu, Celal Kalkan, Havalimanı taşıma ihalesi, İstanbul Halk Ulaşım, Platform Turizm, Sarılar Turizm, Turex Turizm, Yeni Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları