Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni Havalimanı’na Dubai’den iki ödül birden geldi

31 Mart, 2018 | 11:10

Yeni Havalimanı'na Dubai'den iki ödül birden geldi

İstanbul’da yapımı devam eden Yeni Havalimanı, Dubai’de gerçekleştirilen “Future IT Summit 2018”de iki ödüle birden layık görüldü.

İstanbul’da yapımı devam eden Yeni Havalimanı, Dubai’de gerçekleştirilen “Future IT Summit 2018”de iki ödüle birden layık görüldü.

Bilgi teknolojileri alanında, bu yıl 4. kez Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde masaya yatıran, ‘Future IT Summit 2018’de yılın en başarılı projeleri ve yöneticileri belirlendi.

Mottosu “Geleceğin Şifrelerini Çözenler” olan ve sektöre yön veren Dubai’deki zirveye, İstanbul Yeni Havalimanı damgasını vurdu.

İGA CIO’su Ersin İnankul, ‘Havacılık Dalında Yılın CIO’su’, gelişmiş ve yenilikçi altyapısı ile İstanbul Yeni Havalimanı ise ‘En İyi Altyapı’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Yeni Havalimanı öncülük yapacak

Havacılık alanında 88 kişilik bilişim kadrosu bulunduran İstanbul Yeni Havalimanı, aktif ağ altyapısının kullanıldığı teknolojiler, sunulan hizmetler ve yaklaşık 100 bin kullanıcıya hizmet verebilme kapasitesi ile “Türkiye’nin ilk mega kampüs servis sağlayıcısı” özelliğine de sahip olacak.

Yeni Havalimanı hem kendi sektörüne hem de birçok şirkete öncülük yapacak akıllı ve teknolojik bir havalimanı olarak planlandı.

Yeni Havalimanı ayrıca sistemlerinin birbirleri ile haberleşmesi amacıyla kurulan kablolama sistemindeki fiber optik teknoloji, herhangi bir mesafe kısıtlamasına maruz kalmadan ve uzun yıllar ilave yatırım yapmadan kullanılacak şekilde dizayn edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai'den iki ödül, En İyi Altyapı, Future IT Summit 2018, Havacılık Dalında Yılın CIO’su, İGA CIO’su Ersin İnankul, Yeni Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları