Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni bir Japon mucizesi Ocean Dome

04 Mart, 2014 | 13:58

Guiness Rekorlar Kitabı’na adını “dünyanın en büyük kapalı plajı” olarak yazdıran Ocean Dome, Tokyo’nun güneyinde Kyushu Adası’nda bulunuyor.

japonya-ocean-dome

Masmavi tuzsuz suları, muhteşem zamanlamaya sahip dalgaları, sıcaklığı ayarlanabilen suyuyla dünyanın ilk ve tek kapalı kumsalı olma özelliğini taşıyan “Ocean Dome” Japonya’da…

japonya-ocean-dome-01

Sıcaklık, nem ve rüzgarın her zaman kontrol altında tutulduğu Ocean Dome’un çatısı açılıp kapanabiliyor. Sahte lavlar püskürten bir yanardağın bulunduğu dünyanın en büyük kapalı plajında kendinizi gerçekten deniz kenarında hissediyorsunuz.

japonya-ocean-dome-02

300 metre uzunluk ve 100 metre genişliğe sahip bu plajın giriş ücreti ise tahmin edildiği kadar pahalı değil. Yetişkin bilet ücreti sadece 50 dolar…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Guiness Rekorlar kitabı, Japonya, Japonya adası, Japonya Turları, Kyushu Adası, Kyushu Adası Japonya, Ocean Dome, Ocean Dome hakkında bilgi, Ocean Dome Japonya, Ocean Dome nerde, Ocean Dome plajı, Ocean Dome Tokyo, Tokyo, Tokyo japonya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları