Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni Barış Antlaşması Küba’da İmzalandı

14 Kasım, 2016 | 09:40

Yeni Barış Antlaşması Küba’da İmzalandı

Kolombiya halkının karşı çıktığı FARC ile Hükümet arasındaki barış antlaşması bazı maddelerinde değişiklik yapılarak Küba’da yeninden imzalandı.

Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (FARC) ile Kolombiya hükümeti arasındaki yeni bir barış antlaşması Küba‘da imzalandı.

Kolombiyа’nın Nоbel Ödüllü Dеvlеt Başkanı Juan Manuel Santos, halkın belli kesiminin karşı olduğu ilk anlaşmanın bazı maddelerinde değişikliğe gidilerek yeni antlaşmanın Küba’nın başkenti Havana’da imzalandığını duyurdu.

Kolombiya halkı istememişti

Dört yıllık müzakerelerin ardından imzalanan ve halk oylamasına sunulan ilk anlaşma, yüzde 50.24 oyla reddedilmişti.

Juan Manuel Santos, ikinci antlaşma için “Bu antlaşma Cartagena’da imzaladığımız antlaşmanın gözden geçirilmesinin bir sonucudur. Referandumda evet ve hayır diyenlerin teklifleri ile kaygıları bu antlaşmaya yansıtılmıştır” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kolombiya, Küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları