Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yazı yaşayan Avustralya’ya ünlüler akın ediyor!

01 Aralık, 2014 | 12:32

Avustralyalı oyuncu Demi Harman, yazı yaşayan ülkesinde mevsimin tadını denize girerek ve güneşlenerek çıkarıyor.

Home and Away dizisi ile büyük bir üne kavuşan Demi Harman, yaz mevsimini yaşayan tatil cenneti Avustralya’da sevgilisi ile tatil yapıyor.

Demi Harman ve sevgilisi Alec Snow, beyaz kumlu sahillere turkuaz mavisi denizin eşlik ettiği Avustralya’da gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkardı. Zaman zaman romantik anlar da yaşayan çift, havanın kararmasıyla birlikte kaldıkları otelin yolunu tuttu.

Akşam yemeği için farklı tatları ile bilinen Avustralya mutfağının en leziz yemeklerini tadabilecekleri yerel bir restoranı tercih eden çift, daha sonra bir gece kulübünde eğlenmeye gitti. Gece geç saatlere kadar burada kalan ikili, kulüp çıkışı hiçbir yere uğramadan otellerine döndü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alec Snow, Alec Snow avustralya, Alec Snow Demi Harman, Alec Snow sidney, Alec Snow sydney, Demi Harman, Demi Harman avustralya, Demi Harman bikini, Demi Harman Home and Away, Demi Harman sidney, Demi Harman sydney,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları