Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yaz tatilinizi sonsuz bir keyfe dönüştürün

08 Haziran, 2016 | 07:40

Constance Hotels & Resorts Sonsuz beyaz kumsallar, denize uzanan palmiyeler ve dibi gözüken bir deniz. Cennetin yeryüzündeki tanımı Constance Hotels & Resorts, sizi keyif ve lüks dolu bir yaz tatiline çağırıyor.

Constance Hotels & Resorts’un çarpıcı Hint Okyanusu manzarası eşliğinde, upuzun plajlarında ya da yemyeşil doğasında gezebilir, zengin ormanları ve cilalı taş kullanılarak dekore edilmiş özgün mimarisi ile Constance tarzı bir yaz tatili ile kendinizi sonsuz huzurun tam ortasında bulabilirsiniz.

Michelin Yıldız Ödüllü Şefleri bünyesinde bulunduran Constance Hotels & Resorts, şeflerin spesiyal yemekleri ile damak zevkinizi fethetmeyi planlıyor. Lüks restaurantlar ve eğlencenin hiç bitmediği barlarda farklı lezzetleri tadarken, aynı zamanda otelin sahip olduğu geniş şarap yelpazesindeki şarapları da deneyimleyebilirsiniz.

Constance Hotels & Resorts

Hint Okyanusu’nun çarpıcı plajları ve okyanus boyunca uzanan eşsiz doğa manzaraları arasında, 18 delikli özel golf sahalarında sporla keyfi bir arada yaşayabilirsiniz. Tavus kuşları, sincaplar, geyiklerle birlikte palmiyeler ve okaliptüs ağaçları arasında zevkli saatler geçireceğiniz eşsiz golf deneyimi sizleri bekliyor.

Constance Hotels & Resorts hakkında bilgi almak için tıklayın

Aynı zamanda tenis oynayabileceğiniz özel alanlar, dalış etkinlikleri ve daha birçok spor oyunları ile kendinizi aktif konumda tutabilirsiniz. Dilerseniz tenis kortlarında vakit geçirebilir ve ardından Constance Hotels & Resorts’un verdiği bir hizmet olan ve İsveç masajından Thai masajına kadar bir çok geleneksel masaj türünü içeren U SPA hizmeti ile de kendinizi şımartabilirsiniz.

Constance Hotels & Resorts

Maceracı ruhunuza eşlik eden ve okyanusun derinliklerinde dalış keyfini doyasıya yaşamanız için fırsatlar sunan Constance Hotels & Resorts, rahatlığı ve konforu aynı anda yaşayabileceğiniz bir yaz tatili ile hafızalarınızda yer edinerek sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Halaveli, Constance Halaveli maldivler, Constance Hotels, Constance Hotels & Resorts, Constance Otelleri, Hint Okyanusu, İsveç masajı, Maldivler, SPA, Thai Masajı, Tropik Adalar, Yaz tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları