Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yaz Tatilinde Aktivitesi Bol Alternatif Tatil Önerileri

28 Haziran, 2017 | 17:20
Parasailing Zaykynthos

Parasailing Zaykynthos

 

Tatilcilere, yaz tatilini bayramdan sonra değerlendirecek olanlar için klişelerden kurtulmak ve aktivitesi bol olan alternatif tatil önerileri

Yaz Tatilinde Aktivitesi Bol Alternatif Tatil Önerileri

Bu yaz Ramazan Bayramının haziran sonuna gelmesi ve bir çok kişinin Ramazan Bayramı yerine Temmuz veya Ağustos aylarında tatil planı yapmak istemesi üzerine yaz aylarında tatil için talep devam etmekte. Ama bir çok kişi klişeleşmiş tatilin haricinde farklı deneyimler yaşayacağı ve aktivitelerden yararlanabileceği bir tatil tercih ediyor. Bu neden ile TurizmTatilSeyahat sizlere özel rahatça aktivite yapabileceğiniz alternatif tatil önerileri sunuyor.

Yaz Tatilinde Alternatif Tatil Önerileri

 

Eğlencenin Özgürlüğün Yolu Latin Amerika Turu

 

 

Latin Amerika Turları

Latin Amerika Turları

 

Latin Amerika bir çok açıdan uzun bir tatil isteyenler için muhteşem bir seçenektir. Samba’nın, Rumba’nın, Salsa’nın ana vatanı olan Latin Amerika‘da eğlenmek ve kültürel bir tur yaparak tatilin keyfini çıkarmak isteyenlere önerilen tatil yeridir.


 

Dalgaları Hissetmek İçin Surf Amerika’da

 

 

Surf Miami

Surf Miami

 

Amerika’ya yıllardır Surf yapmak için giden bir çok turist, özellikle California bölgesinde muhteşem Miami sahillerinde Surf yapmakta. Ayrıca, Amerika turu yapma imkanı da, Amerika’ya yapacağınız gezinizde alternatif tatil önerisi olarak değerlendirilebilir.


 

Dünyayı Gemiyle Keşfedin

 

 

Gemi Turları

Gemi Turları

 

Son yıllarda Türk turistler gemi turları ile dünyayı ve Akdeniz’i keşfetmeyi tercih ediyor. Gemi turları veya Mavi yolculuk ile bir çok ülkeyi görme fırsatı sunan gemi turları. Aynı zamanda gittiğiniz yerlerde alternatif aktivitelere katılmayı da imkan sunuyor.


 

Safari’nin Yeni Adresi Bali Adası

 

 

Bali Safari Marine Park

Bali Safari Marine Park

 

Bali adası dünyanın en çok tercih edilen en popüler tatil yeri olarak görülüyor. Bunun nedeni, Bali adası turları sırasında bir çok alternatif aktivite bulabilmeniz. Bunlardan en çok tercih edilen ise ada da gerçekleştirilen Safari Turları.


 

Gece Hayatının Kalbi Yunan Adası Mykonos’da Atıyor

 

 

Mykonos Partileri

Mykonos Partileri

Ege’nin ve Akdeniz’in önde gelen eğlence yerlerinden biri olan Mykonos, Yunan adası turları‘nda en çok tercih edilen adalardan biri. Düzenlenen partiler ve ünlü dj’lerin özel performansları adaya olan ilgiyi daha çok arttırıyor.  Mykonos  da ayrıca su sporları yapabilme imkanınızın olması da bir diğer alternatif.


 

Akdeniz’in Parti Adası Ibiza

 

 

Ibiza Partileri

Ibiza Partileri

 

Ibiza, İspanyol Adaları‘nın en gözde olan adası olarak her sene milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Bunun en önemli nedeni ise, Ibiza’nın tamamen Avrupa ve Dünya’nın en büyük eğlence merkezlerinden biri olması. Ibiza’da düzenlenen özel partiler ve ünlü DJ performansları yanı sıra, festivalleriyle de ünlü bir ada.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alternatif Tatil Önerileri, Bali Adası, Gemir Turları, İbiza, Latin Amerika, Miami, Mykonos, Safari, Surf Amerika, tatil önerileri, Yaz Tatilinde Aktivitesi Bol Alternatif Tatil Önerileri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları