Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yaz tatili Kempinski Hotel The Dome’da

05 Ağustos, 2014 | 16:07

Yaz tatilini yurt içinde geçirmek isteyenler, Antalya’nın sakinliği ile bilinen beldelerinden Belek’te konumlanmış Kempinski Hotel The Dome’da farklı bir deneyim yaşıyor.

Toros Dağları’nın nefes kesici manzarasına hakim, Antalya’nın en huzur veren beldelerinden Belek’te 40 bin metrekare üzerine konumlanan Kempinski Hotel The Dome, farklı mimarisi ve butik otel hizmetiyle misafirlerine unutulmaz bir yaz tatili sunuyor.

Kempinski Hotel The Dome, Akdeniz’in turkuaz mavisi sularında deniz keyfi yaşarken, altın sarısı kumlara uzanarak güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirlerini, doğayla iç içe, unutulmaz bir tatil geçirmek için saklı cennetine davet ediyor.

Deniz kum güneş ile tatil konseptinin yanında, Sultan & Pasha golf sahaları, özel eğitmen eşliğinde spor olanakları, sağlık & güzellik programları ve bünyesinde bulunan The Dome Sanitas Spa ile özel terapiler sunan otel, tatili sağlıkla birleştirerek vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirip iç ahenginizi yeniden kazanmanızı da sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Belek, Antalya belek Kempinski, Antalya Otelleri, Hotel The Dome, Kempinski, Kempinski belek, Kempinski Hotel The Dome, Kempinski Hotel The Dome antalya, Sultan & Pasha golf, The Dome Sanitas Spa, Toros Dağları, yurt içi otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları